„Rodzinny październik” w koszalińskim aquaparku

iplywamy 14:08

„Rodzinny październik” w koszalińskim aquaparku

„Rodzinny październik” w koszalińskim aquaparku

Nie trzeba wyjeżdżać na egzotyczną wyprawę, by jesienne, ciemne i chłodne dni stały się przyjemnie ciepłym czasem dobrej zabawy z najbliższymi. Park Wodny Koszalin zaprasza rodziny do skorzystania ze specjalnej oferty. W ramach ,,Rodzinnego października” dzieci i ich dorośli opiekunowie mogą korzystać z promocyjnego, 3-godzinnego dostępu do strefy rekreacji. „Bilet rodzinny 2+1” kosztuje tylko 45 złotych. Dla rodzin z większą liczbą pociech także przewidziano zniżkę.

Rodzinny październik” w koszalińskim aquaparku

Od 1 do 31 października br. „Bilet rodzinny 2+1”, upoważniający do 3-godzinnego dostępu do strefy rekreacji Parku Wodnego Koszalin będzie kosztował tylko 45 złotych. Promocja obowiązuje od poniedziałku do niedzieli – informuje Danuta Kaźmierczak z Działu Marketingu Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Z oferty mogą skorzystać rodzice (lub opiekunowie) z dzieckiem, jak również rodzic (opiekun) z dwójką pociech. Propozycja jest adresowana także większym rodzinom: dopłata za każde dziecko wynosi 10 zł. Oznacza to, że rodzice z trójką dzieci za 3-godzinny pobyt w strefie rekreacji zapłacą tylko 65 złotych!

Na spragnionych aktywności fizycznej najmłodszych oraz ich opiekunów, którym doskwierać może jesienna chandra czekają m.in. baseny (w tym do nauki pływania i dla dzieci) oraz przyjemności w postaci: jacuzzi, wodnych masażerów, sztucznej rzeki, gejzerów powietrznych, czy wodospadów rurowych i zjeżdżalni. Atrakcji jest na tyle dużo, że każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie; 3-godzinny pobyt gwarantuje dobrą zabawę i pozytywne wrażenia.

Co ważne, podobna propozycja obowiązywała do tej pory tylko w środy. Październikowa oferta pozwala rodzinom korzystać z atrakcji najnowocześniejszego aquaparku na Pomorzu przez siedem dni w tygodniu. Rodzinną wizytę w koszalińskim obiekcie można więc łatwiej dopasować do planów lekcji i harmonogramów zajęć.

Warto odnotować, że to kolejna ciekawa propozycja cenowa Parku Wodnego Koszalin. We wrześniu najmłodsi mogli korzystać z oferty „Witaj szkoło”, natomiast od 26 września obowiązuje także nowy pakiet dla osób po 55. roku życia, tj. „Senior Relax 55+”.

* * *
Autor tekstu: Anna Koza / ADVENTURE MEDIA

Zdjęcie: Park Wodny Koszalin

* * *
Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie,  zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 3 =