Rzymska Noc Saunowa w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 14:19

Rzymska Noc Saunowa w Parku Wodnym Koszalin

rzymska-noc-saunowa-w-parku-wodnym-koszalin

Z okazji Open Sauna Night Park Wodny Koszalin przygotował wyjątkowe rytuały saunowe. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 24 września równocześnie w wielu ośrodkach saunowych w całej Europie.

 Rzymska Noc Saunowa w Parku Wodnym Koszalin

Noc z 24 na 25 września w Saunarium Parku Wodnego Koszalin zapowiada się niezwykle interesująco. W godzinach od 21.00 do 1.00 zaplanowano wyjątkowy program rzymskich seansów saunowych, który poprowadzą profesjonalni sauna mistrzowie. A to nie wszystko co zaplanowali organizatorzy. W ramach zakupionego biletu na Noc Saunową, będzie można m.in. uczestniczyć nie tylko w wyjątkowych rytuałach, ale również obejrzeć występy tancerek z Teatru Variete Muza, spotkać Gladiatorów, piękne Rzymianki oraz Bachusa. Dodatkowo dla każdego uczestnika przygotowano menu składające się ze specjalnych trunków, soków, mrożonej herbaty oraz świeżych owoców.

Open Sauna Night w Parku Wodnym Koszalin rozpocznie o godz. 21.15 rytuałem o obiecująco brzmiącej nazwie „Boskie Wino”. Następnie organizatorzy przewidzieli chłodzenie ciała przy smacznych i zdrowych przekąskach oraz pokazie tańca. O 22.15 na amatorów saunowania czeka kolejny rytuał. Tym razem będzie to romantyczny „Rzymski Afrodyzjak”, po którym uczestnicy będą mogli skorzystać z peelingu solnego i podziwiać pokaz tańca Rzymianek. 23.15, to czas na „Winogronowe Fantazje” oraz pokazy siły Gladiatorów. Dodatkowo w łaźni parowej będzie można nawilżyć swoje ciało oliwkowym balsamem. Ostatni z saunowych rytuałów przewidziano kwadrans po północy, a będzie on odbywał się pod hasłem „Rzymska Noc”.

Open Sauna Night to jedyne takie wydarzenie w roku gwarantujące niezapomniane wrażenia, udaną zabawę oraz porządną dawkę pozytywnej energii. Bilety dostępne są w kasach Parku Wodnego Koszalin, w cenie 49 zł od osoby.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie internetowej, pod adresem:

* * *

Autor tekstu: Justyna Korzeniak / ADVENTURE MEDIA

Zdjęcie: Archiwum Park Wodny Koszalin

* * *
Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie,  zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + 11 =