Silesia dla dzieci – urodziny na ściance wspinaczkowej

iplywamy 08:20

Silesia dla dzieci – urodziny na ściance wspinaczkowej

Silesia dla dzieci - urodziny na ściance wspinaczkowej

Szukasz ciekawego pomysłu na imprezę urodzinową dla swojego dziecka? Co powiesz na zabawę z atrakcjami na ściance wspinaczkowej Klif?

Taką imprezę ma w swojej ofercie m.in. Hala Sportowa przy Parku Wodnym w Tarnowskich Górach. Organizacja tutaj urodzin to nic trudnego, wystarczy z dwutygodniowym wyprzedzeniem dokonać rezerwacji (dzwoniąc pod numer telefonu: 32 393 39 30).

Zarówno rodzicom, jak i dzieciom zależy, aby urodziny były radosne i pełne zabawy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych najmłodszych klientów organizujemy imprezy urodzinowe na życzenie. Solenizant wchodzi na ściankę wspinaczkową za darmo – zachęcają organizatorzy. I dodają, że podczas zabawy zapewniają bezpieczeństwo, fachową opiekę instruktora i świetną zabawę zarówno dla dzieci, które potrafią się wspinać, jak i dla tych, które nie opanowały tej sztuki.

Gwarantowany jest też poczęstunek (w ofercie pizza, napoje). Szczegółowy cennik urodzin można znaleźć na www.parkwodny.com.pl/aktualnosci_park_wodny_tarnowskie_gory,pl,14,12. Dodatkowe uwagi: pod opieką jednego instruktora może znajdować się grupa nie większa niż 8 osób. Każdy uczestnik zabawy powinien przynieść oświadczenie podpisane przez rodzica/opiekuna. Wzór oświadczenia do pobrania znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Źródło:http://www.parkwodny.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + 6 =