SPORT, RODZINA, ZABAWA Jesteście gotowi? – Fregata Family Cup

iplywamy 08:43

SPORT, RODZINA, ZABAWA Jesteście gotowi? – Fregata Family Cup

Fregata Family Cup

Mali pływacy, ogromne emocje, wspaniała rodzinna atmosfera i każdy zawodnik z medalem na piersiach. To się nazywa wielkie pływackie wydarzenie! Poznań Pływa z Fregatą Swimming!

12 czerwca na Termach Maltańskich pod honorowym patronatem Wojewody Wielkopolskiego rozegrane zostaną wyjątkowe zawody dla amatorów.

 Rejestracja zawodników – godz. 9:00, planowane zakończenie – godz. 12.30

„Fregata Family Cup“ to największe w Poznaniu rodzinne amatorskie zawody pływackie. Celem imprezy jest popularyzacja nauki pływania wśród dzieci oraz zdrowego i aktywnego trybu życia. W zawodach startują zarówno dzieci rozpoczynające swoją przygodę z pływaniem jak i już potrafiący pływać. Aby umożliwić start wszystkim dzieciom, także tym które dopiero uczą się pływania, rozgrywamy również konkurencje z tzw. przyborem.

Fregata Family Cup to impreza sportowa o charakterze rodzinnym, dlatego – jak co roku – odbędą się również sztafety rodzinne, podczas których startować będą rodzic wraz z dzieckiem.

Patronat honorowy nad zawodami Fregata Family Cup objął Pan Witold Bańka Minister Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej.

Źródło: Fregata Swimming

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + 18 =