Sportowa Majówka w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 13:09

Sportowa Majówka w Parku Wodnym Koszalin

Sportowa Majówka w Parku Wodnym Koszalin

Sportowa Majówka w Parku Wodnym Koszalin

Na sportowo – tak, zapowiada się majówka w Parku Wodnym Koszalin. Aquapark przygotował wraz z partnerami: sklepem Decathlon, szkółką pływacką Depka i klubem płetwonurków BajkoNur mnóstwo sportowych atrakcji. Zachęcamy mieszkańców Koszalina i okolic do aktywnego wypoczynku i relaksu. Park Wodny Koszalin jest miejscem, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego bez względu na poziom zaawansowania umiejętności pływania, tym bardziej, że z okazji majówki zarządzający obiektem przygotowali dla odwiedzających szereg dodatkowych atrakcji, dostępnych w cenie wejściówki do aquaparku.

Od poniedziałku 1 maja do środy 3 maja na korzystających z koszalińskiego Parku Wodnego będzie czekać mnóstwo wodnych atrakcji. Zarządzający obiektem przygotowali bogaty program na tegoroczną sportową majówkę. Codziennie przez okres majówki odbywać się będą zajęcia z partnerami imprezy. Każdy dzień majówkowych wodnych atrakcji będą rozpoczynały warsztaty nauki pływania i wodne zabawy z szkółką nauki pływania Depka. Osoby pragnące nauczyć się pływać będą miały okazję do skorzystania z lekcji na wesoło. Także przez trzy dni majówki na basenie sportowym będzie okazja uczestniczyć w warsztatach nurkowania z klubem płetwonurków BajkoNur. Kolejną atrakcją pierwszego dnia majówki będzie maraton hydrocyclingu. Wszyscy miłośnicy aktywności fizycznej odbywającej się na specjalnych rowerach stacjonarnych zanurzonych w wodzie będą mogli sprawdzić swoje możliwości podczas maratonu. Drugi dzień majówki upłynie za sprawą zajęć z Aqua Zumby, która będzie prowadzona przez Anię Wojnarowską, jak zawsze przy energetycznej muzyce. Gwarantuje to świetną zabawę, a przy okazji zgubienie kalorii. Ponadto w tym dniu odbędą się zabawy z animatorem z wykorzystaniem wodnych gadżetów i piankowych zabawek. Ostatni dzień majówki zapowiada się pod kątem emocjonującej rywalizacji. Wszyscy goście aquparku będą mogli wziąć udział w zawodach na najszybszy zjazd na zjeżdżalniach. Na najlepszych będą czekały dyplomy i nagrody. Również w środę zapraszamy maluszki z rodzicami na basen do nauki pływania, będą tam odbywały się warsztaty nurkowania dla najmłodszych. Rodziców i dzieci czeka niesamowita przygoda. Dodatkowo przez 3 dni na strefie zewnętrznej będzie stoisko sklepu DECATHLON na którym będzie możliwość przetestowania gadżetów do pływania.

Szczegółowy program sportowej majówki w Parku Wodnym Koszalin dostępny jest na stronie www.aquapark.koszalin.pl

PROGRAM MAJÓWKI:

1-3 maja

12.00 – 15.00 – warsztaty nauki pływania i wodne zabawy z DECATHLON i szkółką nauki pływania DEPKA
13.00 – 17.00 – warsztaty nurkowania z DECATHLON i klubem płetwonurków BAJKONUR

1 maja

14.00 – 17.30 – Maraton Hydrocyclingu

2 maja

15.00 – 16.30 – Aqua Zumba i Zumba Kids 16.30 – 18.30 – Zabawy z animatorem

3 maja

15.00 – 18.30 – Zawody na najszybszy zjazd na zjeżdżalniach „DLA WSZYSTKICH” 15.00 – 17.00 – Warsztaty nurkowania dla maluszków

Szczegółowy program sportowej majówki w Parku Wodnym Koszalin dostępny jest na stronie www.aquapark.koszalin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 14 =