Szalona Aqua Sobota w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 07:58

Szalona Aqua Sobota w Parku Wodnym Koszalin

Szalona Aqua Sobota w Parku Wodnym Koszalin

Warsztaty nurkowania, rytmy latynoskie i hydrocycling to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotował Park Wodnym Koszalin w ramach Festiwalu „Pełnia Życia”. Już w sobotę, 2 lipca w aquaparku od godz. 12.00 czekają na wszystkich zainteresowanych wspaniałe wodne zabawy. Każdy wielbiciel aktywności fizycznej z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 Szalona Aqua Sobota w Parku Wodnym Koszalin

Aktywność fizyczna, uprawiana dodatkowo w wodzie, ma wiele zalet. Dlaczego? Ponieważ przynosi korzyści nie tylko dla figury, ale również dla zdrowia. Ponadto poprawia kondycję fizyczną oraz łagodzi stres. W związku z tym Park Wodny Koszalin przygotował w ramach Festiwalu „Pełnia Życia” wiele sportowych atrakcji.

W sobotę, 2 lipca, punktualnie o 12.00 w Strefie Rekreacji odbędą się warsztaty nurkowania z Klubem Płetwonurków Bajkonur. Kolejnym punktem programu będą rozgrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych w postaci piłki wodnej. O godz.15.00 odbędą się rytmy latynoskie, czyli to co wielbiciele wody i tańca lubią najbardziej. Kolejne zabawy przygotowane przez Park Wodny Koszalin, to aqua aerobic i kolejna piłka wodna. Natomiast dla miłośników wodnej jazdy na rowerze czekają zajęcia z hydrocycling.

To jednak nie wszystko, ponieważ w tym dniu na odwiedzających aquapark, czekać będzie jeszcze jedna atrakcja, a mianowicie ekipa Eska Summer City. Relacja z imprezy nadawana będzie na żywo w Radiu Eska.

Wszystkie atrakcje dostępne są w cenie biletu wstępu.

 

Program wydarzenia

Strefa Rekreacji:

12.00 – 15.00 – warsztaty nurkowania

14.00 – 15.00 – piłka wodna – rozgrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych

15.00 – 15.20 – rytmy latynoskie

15.50 – 16.20 – aqua aerobic

16.40 – 17.20 – piłka wodna – rozgrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych

17.30 – 18.00 – hydrocycling

18.30 – 19.00 – hydrocycling

* * *
Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK / ADVENTURE MEDIA
Zdjęcia: Park Wodny Koszalin

* * *
Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie, zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × pięć =