Udane Święto Niepodległości w H2Ostróg

iplywamy 16:47

Udane Święto Niepodległości w H2Ostróg

Udane Święto Niepodległości w H2Ostróg

Zorganizowane 11 listopada zajęcia w aquaparku H2Ostróg cieszyły się sporym zainteresowaniem. Dzieci i dorośli chętnie uczestniczyli w wyścigach na ślizgaczach, zjeżdżalniach i torze przeszkód oraz szkolili techniki pływania pod okiem doświadczonego instruktora.   

Udane Święto Niepodległości w H2Ostróg

We wtorek, 11 listopada w aquaparku H2Ostróg odbyły się gry i zabawy z okazji Święta Niepodległości. Od godziny 10.00 wszyscy chętni użytkownicy pływalni mogli uczestniczyć w konkursach i zabawach, jakie odbywały się na terenie obiektu. W wyścigach na ślizgaczach, zjeżdżalniach, torze przeszkód wzięło udział ponad 100 osób, w wieku od 2 do 44 lat. Każdy z uczestników otrzymał słodki upominek, a najlepszych nagrodzono firmową koszulką i czapeczką z logiem raciborskiego aquaparku.

Oprócz wodnych konkursów w południe odbywały się lekcje pływania dla najmłodszych. Podczas godzinnych zajęć z instruktorem dzieci mogły podszkolić techniki pływania. Po zajęciach przygotowano ćwiczenia animacyjne z wykorzystaniem wodnych zabawek, m.in.: makaroników, deseczek czy piłek. – 11 listopada możemy uznać za kolejny udany dzień w H2Ostróg. Za każdym razem wodne atrakcje cieszą się sporym zainteresowaniem, co przekonuje nas, aby organizować częściej podobne atrakcje – podsumowuje Marcin Polowczyk, inspektor ds. sportu i organizacji imprez rekreacyjno-sportowych w OSiR Racibórz.  

Udane Święto Niepodległości w H2Ostróg Udane Święto Niepodległości w H2Ostróg Udane Święto Niepodległości w H2Ostróg

***

H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to niespełna 60-tysięczne miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami.  Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − siedemnaście =