V Międzynarodowy Miting Pływacki – Pawłowice 2014

iplywamy 14:16

V Międzynarodowy Miting Pływacki – Pawłowice 2014

V Międzynarodowy Miting Pływacki - Pawłowice 2014

W dniach 13-14 grudnia 2014 roku na pływalni „Wodny Raj” w Pawłowicach odbędzie się już piąta edycja międzynarodowych zawodów pływackich. Pawłowickie zawody uchodzą za jedne z najlepiej zorganizowanych imprez tego typu nie tylko w kraju, ale i za granicami naszej ojczyzny.

W zawodach wystartuje ponad czterystu młodych pływaków z Polski, Słowacji, Ukrainy i Czech. Poza atrakcyjnymi trofeami: puchary, dyplomy, medale (jedyne w swoim rodzaju – specjalnie odlewane na naszą imprezę) organizatorzy przygotowali pamiątkowe koszulki oraz słodki upominek dla każdego uczestnika zawodów.

Dzięki dotacji z urzędu gminy Pawłowice oraz darowiznom od licznych sponsorów dla zawodników przygotowano mnóstwo atrakcyjnych nagród: tablety, smartfon, aparat fotograficzny, sprzęt sportowy itd.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Pawłowice do kibicowania zawodnikom pawłowickiej aQuaticki. Będzie to można zrobić na dwa sposoby. Przybyć na pływalnie i kibicować bezpośrednio z trybun pływalni lub obserwując zawody poprzez transmisję online, którą będzie można zobaczyć za pośrednictwem strony internetowej www.megatiming.pl.

Źródło:http://www.gos-pawlowice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + dziewiętnaście =