W majówkę za złotówkę… pływasz ile chcesz!

iplywamy 16:31

W majówkę za złotówkę… pływasz ile chcesz!

Majowka w Nemo

W majówkę za złotówkę… pływasz ile chcesz!

Majówka to dla Polaków czas wypoczynku i ładowania akumulatorów. Coraz częściej korzystamy z uroków życia, a turystyka „majówkowa” stoi już niemal na tak wysokim poziomie jak stricte wakacyjny wypoczynek. Nie wszyscy mogą sobie jednak pozwolić na wyjazdy w najdalsze zakątki Polski, Europy i świata. Są zatem tacy, którzy majowy czas spędzą w mieście. W związku z tym Nemo – Świat Rozrywki przygotowało dla najmłodszych niezwykłą „majówkową” promocję.

Majówka w Nemo – Świat Rozrywki rozpocznie się już 30 kwietnia. Będzie to niezwykły czas, zwłaszcza dla najmłodszych, bo od tego dnia, aż do 2 maja dzieci w wieku 3-10 lat będą mogły pływać i bawić się w Nemo do woli za zaledwie złotówkę. Każdego dnia do dyspozycji najmłodszych oddane będą baseny rekreacyjny i sportowy, zjeżdżalnie żółta i czerwona – czynne od 30 kwietnia do 6 maja w godz. 10:00-21:00 – oraz strefa basenów zewnętrznych, która zostanie otwarta już 28 kwietnia. W „przedmajówkową” i „pomajówkową” niedzielę nie zabraknie oczywiście dla najmłodszych zabaw i gier w wodzie z animatorem. A po wodnych harcach i aktywnym wypoczynku szef kuchni zaprasza na pyszne domowe obiady lub lekkie i smaczne wiosenne kanapki. Takie smakołyki dostępne sa w barze „Łódka”. Nemo – Świat Rozrywki jest w pełni przygotowane na majówkę, spełniając najbardziej rygorystyczne wymagania, zarówno techniczne, jak i te dotyczące jakości czy temperatury wody.

W maju najlepiej we dwoje

Jedno z przysłów mówi „Nastał miesiąc maj, każdy o się dbaj”, ale po cóż dbać tylko o się, skoro można też o drugą osobę. Karnet DUO-AKTYWNI pozwoli każdemu zadbać o zdrowie i formę najbliższej osoby i siebie. Już od 7 maja Nemo – Świat Rorywki wprowadza nową formę promocji – karnet DUO-AKTYWNI – dzięki któremu klienci będą mogli korzystać ze strefy basenowej we dwoje. Dodatkowo posiadacze karnetu będą mogli odwiedzić Nemo wraz z dzieckiem do 7 roku życia. Pociecha skorzysta z basenów nieodpłatnie pod warunkiem, że w tym czasie z karnetu korzystają oboje z posiadaczy.

Zapraszamy na maj pełny wrażeń do Nemo – Świat Rozrywki!

Źródło: materiały prasowe Nemo Świat Rozrywki

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − dziesięć =