Wakacje nad Jeziorem Winiary

iplywamy 06:22

Wakacje nad Jeziorem Winiary

Plaza nad Jeziorem Winiary

SPĘDZASZ LATO W NASZYM MIEŚCIE? WSKOCZ NA PLAŻĘ !

Zostało jeszcze kilka dni wakacji dlatego jeśli nie masz pomysłu na to jak wypocząć spędzając urlop w mieście zapraszamy na plażę z kąpieliskiem strzeżonym nad Jeziorem Winiary.

Kąpielisko czynne jest  przez całe wakacje, strzeżone codziennie w godz.10.00 do 18.00.

Nad bezpiecznym pobytem na kąpielisku osób kąpiących się czuwa wykwalifikowana kadra ratownicza.

Kąpielisko podzielone zostało na  dwie strefy :

  • pierwsza  dla osób niepływających do głębokości 1,20 m /oznaczona bojami czerwonymi/. Jest tu również tzw. brodzik dla dzieci oznaczony białym kolorem
  • druga strefa dla pływających oznaczona bojami żółtymi o głębokości do 4 m

O możliwości kąpieli informują flagi. I tak wywieszona biała flaga oznacza, że kąpiel jest dozwolona, czerwona oznacza zakaz kąpieli, a brak flagi – kąpielisko nieczynne.

Jest to idealne miejsce na spacery, rekreację i wypoczynek dla mieszkańców Gniezna i turystów licznie odwiedzających nasze miasto.

Jezioro Winiary Plaza Jezioro Winiary GOSiR

Mając na uwadze bezpieczeństwo osób kąpiących się i wypoczywających na kąpielisku prosimy o przestrzeganie  zasadach bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego   :

  1. Niekorzystanie z kąpieliska w razie pojawienia się objawów ostrej infekcji, złego samopoczucia lub podwyższonej ciepłoty ciała.
  2. Utrzymywanie dystansu społecznego 1,5 metrów podczas pływania i pobytu na terenie kąpieliska ( nie dotyczy osób wspólnie zamieszkujących)
  3. Zasłanianie ust i nosa łokciem w razie kaszlu lub kichania.
  4. Częstą dezynfekcję rąk .
  5. Przestrzeganie regulaminów, zasad higieny oraz nakazów, zaleceń i wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego obowiązujących na kąpielisku, a także komunikatów i poleceń zarządcy obiektu.

ZAPRASZAMY !

Źródło: GOSiR Gniezno

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 6 =