Wieczór Piękna w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 13:12

Wieczór Piękna w Parku Wodnym Koszalin

Wieczór Piękna w Parku Wodnym Koszalin

Relaksacyjne masaże, zabiegi na twarz i dłonie, porady konsultantki od depilacji laserowej oraz relaks w saunie – wszystkie te przyjemności Park Wodny Koszalin przygotował z myślą o kobietach, a w szczególności mamach z okazji ich święta. W środę, 25 maja od godz. 20.00 do 23.00 w Strefie Saun aquaparku odbędzie się Wieczór Piękna, Urody i Relaksu.

Wieczór Piękna w Parku Wodnym Koszalin

Dla wszystkich kobiet, a szczególnie mam, które chcą poczuć się wyjątkowo i choć na chwilę odpocząć od codziennych spraw, Park Wodny Koszalin przygotował Wieczór Piękna, Urody i Relaksu. W środę, 25 maja od godz. 20.00 do 23.00 Strefa Saun aquaparku zamieni się w prawdziwe miasto kobiet. Będzie to kolejna edycja spotkania dedykowanego paniom.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru panie będą mogły wziąć udział w specjalnie dla nich dedykowanych rytuałach saunowych m.in.: Powiew świeżości, Magia nawilżenia czy Chwila relaksu. Ale to nie wszystko. Po wypoczynku w saunach będą mogły poddać się relaksacyjnym masażom pleców, zadbać o dłonie oraz twarz. Do ich dyspozycji będą również bicze szkockie. Przy specjalnie przygotowanych stoiskach porad udzielać będzie konsultantka od depilacji laserowej.

– Każdy z nas, a szczególnie panie, które na co dzień swój czas dzielą pomiędzy domem, a pracą potrzebują chwil tylko dla siebie. Dzień Matki to idealny czas, aby choć na moment się zatrzymać i pozwolić sobie na chwile luksusu. W naszym Parku Wodnym panie z pewnością wspaniale się zrelaksują i pełne energii wrócą do codziennych zajęć – przekonuje Jacek Sinkiewicz kierownik obiektu Park Wodny Koszalin.

Po chwilach relaksu, odprężenia i zabiegach kosmetycznych panie będą mogły spróbować zdrowych przekąsek, wśród których dominować będą świeże, smaczne owoce i warzywa. Dodatkowo każda uczestniczka Wieczoru Piękna otrzyma drobny upominek. Co istotne, 3-godzinne wejściówki na ten niezwykły wieczór dostępne są w cenie 42 zł.

Warto dodać, że Park Wodny Koszalin to kompleks basenów, bogata strefa relaksu i miejsce do zajęć fitness, z których panie mogą korzystać codziennie. W strefie rekreacyjnej aquaparku znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są w strefie zewnętrznej aquaparku, z czego jeden czynny jest przez cały rok. Ponadto rozbudowane Saunarium, w skład którego wchodzą: łaźnie – solankowa, parowa, parowo-błotna, a także sauny – fińska, ziołowa, sauna do rytuałów, kabina infrared, koloroterapia, strefa jacuzzi, bicze szkockie, słoneczna łąka, grota solna, grota lodowa, zewnętrzna wypoczywalnia z tarasem i sześcioosobowym jacuzzi. Wizyta w Saunarium to zawsze niezapomniane doznania zarówno dla ciała i ducha, z których można korzystać nie tylko od święta.

Więcej informacji można znaleźć na stronie na aquapark.koszalin.pl 
* * *
Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media
Zdjęcia: Park Wodny Koszalin

* * *
Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie, zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + 19 =