Wielkie świąteczne szukanie prezentów w H2Ostróg

iplywamy 09:58

Wielkie świąteczne szukanie prezentów w H2Ostróg

Wielkie świąteczne szukanie prezentów w H2Ostróg

Do świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej, w ten magiczny czas z pewnością wprowadzą nas zarządcy raciborskiego aquaparku H2Ostróg. Wzorem ubiegłego roku zapraszają użytkowników pływalni do wielkiego świątecznego szukania prezentów. Akcja odbędzie się w ostatni przedświąteczny weekend 19-20 grudnia.

Do wygrania m. in. pluszowe zabawki, zestawy kosmetyków, puzzle, książki, a nawet zabiegi masażu relaksacyjnego i wejściówki do klubu fitness. Co należy zrobić, aby otrzymać takie prezenty? Ostatni przedświąteczny weekend (19-20.12) spędzić w raciborskim aquaparku H2Ostróg i dobrze się rozglądać, ponieważ na tych najbardziej spostrzegawczych czekają nagrody.

Na terenie pływalni ukryte będą niewielkie znaczki przedstawiające choinkę, kto taki odnajdzie, otrzyma przyporządkowaną mu nagrodę niespodziankę.

Jednak nie będzie łatwo odnaleźć wymienny na prezent znaczek choinki. Jego wymiary to zaledwie 1,5 cm x 1,5 cm. – Osoby, które znajdą taki znaczek, powinny zgłosić się do ratownika po odbiór nagrody. Należy pamiętać, że każda osoba biorąca udział w zabawie może odebrać tylko jedną nagrodę. Nie mogą brać w niej udziału pracownicy H2Ostróg. Życzymy udany poszukiwań – informuje Krzysztof Borkowski, wicedyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, zarządca H2Ostróg.

Warto pamiętać, że w zabawie może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku i płci, kto wykupił dowolną wejściówkę na basen.

***

Fot. i tekst: JUSTNA KORZENIAK, ADVENTURE MEDIA

***

H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to niespełna 60-tysięczne miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami. Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + 7 =