Wiosenna oferta w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 06:52

Wiosenna oferta w Parku Wodnym Koszalin

Drenaz limfatyczny Park Wodny Koszalin

Wiosenna oferta w Parku Wodnym Koszalin

Jeśli chcesz zgubić zbędne kilogramy i pozbyć się niechcianego cellulitu to Park Wodny Koszalin ma dla Ciebie rozwiązanie. Skorzystaj z wiosennej promocji w Małym spa i odbierz 40% zniżki lub otrzymaj gratis zabieg drenażu limfatycznego.

Park Wodny Koszalin zaprasza wszystkich seniorów w wieku 55 lat i więcej do skorzystania z rabatu w wysokości 40% na zabieg drenażu limfatycznego. Oferta jest dostępna w godzinach otwarcia Małego spa. Jeśli zdecydujesz się na masaż relaksacyjny całego ciała lub zabieg w spa, w czwartki i piątki drenaż limfatyczny otrzymasz gratis. Promocja jest dostępna w godzinach 12:00-13:00.

Zalety zabiegu:

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem, który ma działanie oczyszczające i detoksykujące, usprawnia krążenie oraz wspomaga wydalanie zalegającej wody z organizmu i znajdujących się w nim toksyn. Doskonale wspomaga walkę z cellulitem i zbędnymi kilogramami. Po zabiegu skóra jest wygładzona i naprężona. Drenaż limfatyczny BOA jest alternatywą dla osób które nie mogą korzystać z masażu bańką chińską.

*Oferta promocyjna ważna jest do końca kwietnia 2018 roku

Informacje w recepcji Małego spa lub pod nr tel.: 609 249 111 lub 94 721 60 07.

Źródło: materiały prasowe Park Wodny Koszalin

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − trzy =