Wiosenne pływanie na basenie w Gnieźnie

iplywamy 15:34

Wiosenne pływanie na basenie w Gnieźnie

wiosenne plywanie basen gniezno

Wiosenne pływanie na basenie w Gnieźnie

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku. Świat budzi się powoli do życia , a nas otaczają wyjątkowe kolory i zapachy.

To wspaniały czas na zabawę i ruch, oraz realizację tych zamierzeń, na które nie mieliśmy czasu bądź nie chcieliśmy realizować zimą.

Wszystkim którzy chcą zadbać o swoją kondycję i lepsze samopoczucie, oraz sylwetkę proponujemy ruch w wodzie i naukę pływania lub doskonalenie posiadanych umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach pływania, które ruszają w dniach 7 -8 kwietnia br.

Spotkanie organizacyjne osób zainteresowanych kursami doskonalenia pływania odbędzie się 5 kwietnia br. o godz. 18.30, a kursami podstawowej nauki pływania tego samego dnia o godz. 19.15 w Kawiarnio-Widowni /przy basenie/, ul. Bł. Jolenty 5 w Gnieźnie.

Przygotowaliśmy również specjalną wiosenną edycję nauki pływania dla małych dzieci w wieku od 3 do 5 lat, z którą rozpoczynamy dnia 9 kwietnia br.

Dla najmłodszych zajęcia na basenie to przede wszystkim świetna zabawa. Ale maluchy również się hartują, oswajają z wodą i uczą się pływać. Pływanie to znakomita gimnastyka, która wzmacnia wszystkie mięśnie, zapobiega wadom postawy, a także zwiększa wydolność układu oddechowego i krążenia.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców z maluchami odbędzie się dnia 6 kwietnia br. o godz. 17.50 w Kawiarnio-Widowni /przy basenie/, ul. Bł. Jolenty 5 w Gnieźnie.

Zapisy przyjmują i informacji udzielają pracownicy szatni basenowej

tel. /61/ 424 86 04.

Źródło: materiały GOSiR Gniezno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 − dwa =