Wydłużony termin składania prac w konkursie plastycznym w H2Ostróg

iplywamy 10:57

Wydłużony termin składania prac w konkursie plastycznym w H2Ostróg

Wydłużony termin składania prac w konkursie plastycznym w H2Ostróg

Do środy, 29 kwietnia przedłużony został termin składania prac w konkursie plastycznym pn.: „Jak spędzasz czas w aquaparku H2Ostróg?” organizowanym z okazji I urodzin raciborskiego aquaparku H2Ostróg.

Wydłużony termin składania prac w konkursie plastycznym w H2Ostróg

Przypominamy, że konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Prace dzieci oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III oraz klas IV-VI. Uczestnicy w swoich pracach powinni wykazać się oryginalnością, pomysłowością oraz starannością. Zwycięzców konkursu wyłoni jury składające się z przedstawicieli Urzędu Miasta Racibórz i OSiR-u. Nagrodą główną jest karnet rodzinny o wartości 100 złotych. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają atrakcyjne upominki oraz słodycze.

Prace należy składać do 29 kwietnia, do godz. 22.00 w siedzibie H2Ostróg przy ul. Zamkowej 4. Szczegóły na temat konkursu oraz karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie aquaparku.

W związku z przesunięciem terminu składania prac zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie lub drogą e-mailową 30 kwietnia 2015 roku. Wyniki konkursu zostaną także opublikowanie na stronie www.aquapark.raciborz.pl oraz na fanpage aquaparku w portalu Facebook: AquaparkH2Ostrog.

***

H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami.  Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × trzy =