Wyjątkowe mikołajki w Nemo Świat Rozrywki

iplywamy 14:20

Wyjątkowe mikołajki w Nemo Świat Rozrywki

Wyjątkowe mikołajki w Nemo Świat Rozrywki

Spotkanie z mikołajem, zabawa, radość, sportowa rywalizacja – tak w ogromnym skrócie przebiegła miniona niedziela w Nemo Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej.

Od godzin porannych głośno było na pływalni, gdzie w finałowej rywalizacji Grand Prix pod patronatem prezydenta Dąbrowy Górniczej – Zbigniewa Podrazy, brali udział młodzi pływacy. Dopingowani przez rodziców i najmłodszych walczyli o medale w ostatniej odsłonie zmagań. Zbliżające się mikołajki były zaś świetną okazją, by z dziećmi spotkał się święty Mikołaj. Były więc wspólne zdjęcia i słodkie upominki przygotowane przez wyjątkowego gościa.

Równie emocjonująco było przy stołach, bowiem w sali bilardowej mierzyli się najlepsi zawodnicy tegorocznego cyklu NEMO 2016. Najlepszych 16-tu zawodników walczyło o prymat w roku 2016, organizatorzy planują już kolejną edycję bilardowych spotkań w roku następnym.

Na pływalni, sali bilardowej, kręgielni i słowni odbyła się także akcja Manekin Challange, której szczegóły niebawem zobaczyć będzie można w sieci.

Z pewnością nie zabraknie innych atrakcji. Przypomnijmy, że dąbrowska placówka co miesiąc przygotowuje dla mieszkańców i swoich gości tzw. Dziennik Pokładowy, informując o najciekawszych wydarzeniach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szczegóły znaleźć można na stronie internetowej – www.nemo-swiatrozrywki.pl oraz na facebookowym profilu.

Sponsorami niedzielnych wydarzeń były firmy: Refraserwis, AP-Sport, Tauron, Invictius System, Ochrona Olimp, Auchan w Dąbrowie Górniczej, British School Dąbrowa Górnicza.

Wyjątkowe mikołajki w Nemo Świat Rozrywki Wyjątkowe mikołajki w Nemo Świat Rozrywki Wyjątkowe mikołajki w Nemo Świat Rozrywki

Źródło: materiały prasowe Nemo Wodny Świat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 1 =