Wyjątkowy maj w Nemo – Świat Rozrywki

iplywamy 14:30

Wyjątkowy maj w Nemo – Świat Rozrywki

Wyjątkowy maj w Nemo – Świat Rozrywki

Wyjątkowy maj w Nemo – Świat Rozrywki

Wieczór karaoke, wyjątkowe koncerty, dzień z ratownikami WOPR oraz turnieje bowlingowe
i bilardowe – tak będzie wyglądał wyjątkowy maj w Nemo – Świat Rozrywki. To jednak nie wszystko… Właśnie w Nemo, Dąbrowa Górnicza oficjalnie rozpocznie sezon grillowy. Bo skoro jest maj, to musi być grill na świeżym powietrzu.

Rozśpiewany Klub Bilardowy

Już w najbliższą sobotę Klub Bilardowy w Nemo zamieni się w wyjątkową salę koncertową, w której będzie mógł zaśpiewać każdy. Najlepsze hity Ed’a Sheerana, Jennifer Lopez, a może cięższe brzmienia Metalliki? Każdy znajdzie coś dla siebie. Wyjątkowy wieczór karaoke poprowadzi Duet Explozja, w skład którego wchodzą dwie utalentowane wokalistki Elżbieta Gawlak i Agnieszka Ozorek. Dla wszystkich odważnych i chcących sprawdzić swoje wokalne umiejętności wstęp jest wolny. Początek rozśpiewanego karaoke w sobotę 13 maja o godzinie 21:00.

Ratownicze know-how dla każdego

Każdego roku w Polsce tonie kilkaset osób, a głównymi przyczynami utonięć są korzystanie z niestrzeżonych kąpielisk, brawura i alkohol. Nie trzeba zatem nikogo przekonywać jak ważna jest praktyczna wiedza z zakresu zachowania się na obszarach wodnych i udzielania pierwszej pomocy. Taką wiedzę będą mogli nabyć wszyscy, którzy 21 maja odwiedzą Nemo – Świat Rozrywki. W ramach Dnia z Ratownikiem WOPR-u, przedstawiciele pogotowia zaprezentują sprzęt medyczny stosowany na akwenach, przeprowadzą trening resuscytacji na fantomach i specjalistycznych manekinach oraz wygłoszą wiele interesujących prelekcji. Dla najmłodszych przygotowano wyścigi pływackie, quizy z nagrodami, a także możliwość zdania egzaminu na kartę pływacką. – Karta pływacka przede wszystkim poświadcza podstawową umiejętność pływania. To poświadczenie jest niezbędne przy zapisie na kursy żeglarskie, motorowodne, a także często jest potrzebne przy uczestnictwie w imprezach organizowanych na wodzie, czy też rejsach. Z pewnością warto ją mieć! – mówi Krzysztof Broda z Nemo – Świat Rozrywki. Dodatkowo wszyscy zainteresowani będą mogli spróbować swoich sił w nurkowaniu z akwalungiem.

Wyjątkowy maj w Nemo – Świat Rozrywki

Wszystko dla mam!

Z okazji Dnia Matki dla wszystkich mam… i nie tylko, zaśpiewa Mariusz Kalaga – urodzony w Dąbrowie Górniczej wokalista muzyki pop i country. Muzyk występował m. in. na Pikniku Country w Mrągowie, a nawet na największym festiwalu muzyki country w Nashville. Początek koncertu 25 maja o 17:00.

Tuż po uczcie dla ducha, Nemo przygotowało dla pań ucztę dla ciała. Dzień później wszystkie mamy będą mogły skorzystać z zajęć aqua-aerobicu. Start o 18:00.

Jeśli maj, to musi być grill!

Chyba wszyscy Polacy z utęsknieniem czekają na słoneczną  pogodę i możliwość spędzania czasu przy grillu. W ramach obchodów Dni Dąbrowy Górniczej w sobotę 27 maja w Nemo oficjalnie zostanie rozpoczęty sezon grillowy. Tuż po szaleństwach w basenach grillowane przysmaki będą jak znalazł… Rozpoczęcie sezonu grillowego będzie także niezwykle atrakcyjne dla najmłodszych łasuchów. Parking przed Nemo zamieni się bowiem w tych dniach w ogromne miasteczko karuzel.  W niedzielę z kolei najlepsi będą mogli zmierzyć się w turniejach bowlingowym i bilardowym. Na kręgielni śmiałkowie staną do rywalizacji o Puchar Prezydenta Dąbrowy Górniczej Zbigniewa Podrazy, zaś w klubie bilardowym comiesięczne rozgrywki poprowadzi Paweł Grzanka – zawodnik klubu Falcon Sosnowiec, uczestnik Mistrzostw Polski i Mistrzostw Polski Amatorów.

Zapraszamy do Nemo – Świata Rozrywki!

Wyjątkowy maj w Nemo – Świat Rozrywki Wyjątkowy maj w Nemo – Świat Rozrywki Wyjątkowy maj w Nemo – Świat Rozrywki Wyjątkowy maj w Nemo – Świat Rozrywki

Źródło: materiały Nemo Świat Rozrywki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + pięć =