Zajęcia dla niepełnosprawnych ” Aqua zumba bez granic” – Poznań

iplywamy 18:07

Zajęcia dla niepełnosprawnych ” Aqua zumba bez granic” – Poznań

Zajęcia dla niepełnosprawnych " Aqua zumba bez granic" - Poznań

Już tylko kilka dni dzieli Nas od rozpoczęcia Tygodnia Ruchu. W tym czasie ludzie w całej Unii Europejskiej pokażą wspólnie ile radości sprawia aktywność fizyczna! W ramach akcji Szkoła Pływania Termy Maltańskie&Fregata Swimming organizuje bezprecedensowe wydarzenie:

Zajęcia dla niepełnosprawnych „Aqua zumba bez granic”

Aqua Zumba to połączenie tańca i aqua aerobiku przy latynoskich rytmach, które pozwala spalić ogromną ilość kalorii, ale przede wszystkim zaraża optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie. Nie inaczej będzie podczas wyjątkowych zajęć dla małych i dużych członków Stowarzyszenia Na Tak oraz Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne. W wodzie ćwiczyć będą zarówno osoby niepełnosprawne umysłowo jak i ruchowo oraz ich opiekunowie.

Zapraszamy 1 października, o godz. 15.45 na Termy Maltańskie!

Wydarzenia realizowane pod szyldem Tygodnia Ruchu (MOVE Week) są częścią europejskiej kampanii NowWeMove, której celem jest promocja aktywności fizycznej. W tym roku odbędzie się jej trzecia edycja, a Polska włącza się do akcji po raz drugi z rzędu. W okresie od 29 września do 5 października – równolegle we wszystkich krajach uczestniczących – odbywać się będą festyny, pikniki, warsztaty i imprezy sportowe, angażujące społeczność lokalną i podkreślające rangę aktywności fizycznej dla naszego zdrowia.

Źródło: Fregata Swimming

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 4 =