Zapraszamy na Plażę Aquapark!

iplywamy 07:14

Zapraszamy na Plażę Aquapark!

Zapraszamy na Plażę Aquapark!

Drugi sezon Plaży Aquapark w pełni! Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i uda się złapać Naszym Gościom pierwsze promienie majowego słońca! Zapraszamy po szczegóły.

Dla wszystkich spragnionych wiosenno-letniej aury, słońca i wakacyjnego relaksu mamy dobrą wiadomość. Czeka Plaża Aquapark!

Dla przypomnienia i zachęcenia osób, które w ubiegłym roku nie miały możliwości skorzystania z tego miejsca informujemy, że „Plaża Aquapark” to urokliwie zagospodarowany teren na zewnątrz naszego obiektu, który pozwala odwiedzającym nas Klientom na korzystanie z Parku Wodnego także w pogodne i upalne dni wiosny i lata!

„Plaża Aquapark liczy ponad 500m² powierzchni i jest zlokalizowana od strony południowo-zachodniej budynku Parku Wodnego, ogrodzona i monitorowana. Jest ona otwarta dla Klientów przy sprzyjającej aurze w godz. 10.00-21.00. Dostęp do „Plaży Aquapark” możliwy jest tylko poprzez halę basenową. Część ta jest osobno taryfikowana do zakupionych biletów na basen. Można tez skorzystać z ofert promocyjnych – biletów z plażą!

Do dyspozycji Klientów znajduje się tam aż 70 wygodnych leżaków oraz brodzik z wodną kaskadą. Ta część terenu wokół Parku Wodnego jest wyjątkowo nasłoneczniona, rzecz jasna w dni słoneczne, a zatem opalenizna w Parku Wodnym będzie po prostu gwarantowana! Plaża będzie swego rodzaju oazą wśród roślinności i delikatnego szumu spływającej z kaskady wody – to wprost idealne miejsce dla relaksu i łapania wakacyjnego słońca w stroju kąpielowym, bez konieczności wyjazdu poza miasto.

Podobnie jak w roku ubiegłym Plaża dostępna będzie przy sprzyjającej aurze w sezonie wiosenno-letnim codziennie w godz. 10.00-21.00 i będzie osobno taryfikowana do zakupionych biletów na basen.

Cena za korzystanie z Plaży Aquapark wynosi 0,30 zł/min. – opłata ta dotyczy każdego biletu indywidualnego, w każdy dzień tygodnia czy święta – dotyczy to także wejść w ramach karnetów wartościowych, OPEN basen, kart zewnętrznych, biletów bez limitu czasu czy wejść wellnessowych.

Dla Klientów posiadających Karty Członkowskie Open Wellness mamy ofertę promocyjną w postaci godziny Plaży gratis do wejścia do hali basenowej!

Zachęcamy do skorzystania z ofert promocyjnych w biletach do hali basenowej oraz Kartach Członkowskich Wellness, tj.:

Bilet 2-godzinny z plażą  +5 zł*

Bilet bez limitu czasu  + 8 zł*

* dopłata odpowiednio do ceny biletu 2-godzinnego i bez limitu czasu. Dopłata za przekroczony czas w bilecie 
2-godz. Z plażą – wg cennika biletu 2-godz.

oraz wspomniana wyżej:

Godzina Plaży gratis dla Kart Członkowskich OPEN Wellness do wejścia do hali basenowej**

** oferta dot. kart członkowskich OPEN Wellness – normalnych, ulgowych, Nauczyciel, Senior. Dopłata za przekroczony czas pobytu na Plaży (pow. 60 min.) wynosi 0,30 zł/min.

Pozostałe zasady korzystania z Plaży Aquapark określa Instrukcja, znajdująca się przed wejściem na Plażę oraz Regulamin Parku Wodnego w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Park Wodny Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − dziewięć =