Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy

iplywamy 10:50

Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy

Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy

19-tego grudnia (w sobotę) już po raz 11-ty spotkamy się na Basenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie po to, aby wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – zawodach pływackich „Już Pływam”. Jest to wydarzenie cykliczne organizowane dwa razy do roku przez szkołę pływania HumanSport, która szkoli na wszystkich poziomach zaawansowania aż w czterech oddziałach: w Cieszynie, Skoczowie, Bielsku-Białej oraz Krakowie. Oprócz prowadzenia szkoły pływania HumanSport organizuje również aktywne obozy sportowe podczas ferii zimowych oraz przerwy wakacyjnej.

W najbliższą sobotę o godzinie 8.15 dla wielu młodych pływaków rozpocznie się kolejne ważne wydarzenie – zawody, podczas których będą mieli oni okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami. Imprezę otworzy Pan Zbigniew Niżnikiewicz – dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Cieszynie. Uczestnicy zawodów to adepci szkółek pływackich niezrzeszonych w kluby z okolic Śląska Cieszyńskiego. Wezmą oni udział w zawodach pływackich w odpowiednich kategoriach wiekowych – stylem dowolnym, grzbietowym oraz klasycznym na dystansie 25-ciu i 50-ciu metrów. Tak jak miało to miejsce w poprzednich edycjach i tym razem zawody zakończy sztafeta rodzinna z aktywnym udziałem rodzica bądź innego członka rodziny.

Film z 10-tej (jubileuszowej) edycji zawodów, która odbyła się w maju tego roku:

Impreza finansowana jest dzięki hojności lokalnych sponsorów oraz dzięki wsparciu i pomocy rodziców dzieci biorących udział w zawodach.

Sponsorem głównym 11-tej edycji jest Centrum Zdrowia Medikool ze Skoczowa. Wsparcia udzieliły również następujące firmy: firma Sonea – wszystko do mebli, firma Diehl Metering SP. z o.o.; Agencja Ubezpieczeniowa ALFA, firma Złotnictwo Marcin Pieczonka, firma Ogrodzenia Sikora, firma WIK Sp. z o.o.; firma Beksid Plus, firma Asfaltbud Sp. z o.o.; firma transportowa Canis, firma Wiertex Arkadiusz Wierciński (Marlenka), restauracja Korbasowy Dwór, sklep MARINO-moda, firma Gardenia, firma Auto-Gaz Czech, firma Raf-eko oraz firma Mauxion.

Fotorelację z zawodów zapewni Kinga Herok (kingaherok.com).

Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy Zawody Już Pływam – zdrowa rywalizacja i dużo dobrej zabawy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × pięć =