Zawody pływackie Już Pływam w Cieszynie

iplywamy 14:01

Zawody pływackie Już Pływam w Cieszynie

Juz Plywam Zawody

W niedzielę, 2 grudnia, na Basenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie będzie miała miejsce kolejna edycja amatorskich zawodów pływackich „Już Pływam”. Zawody są cyklicznie organizowane przez Klub Sportowy HumanSport.

W najbliższą niedzielę o godzinie 8.30 wielu młodych sportowców weźmie udział w zawodach, podczas których będą mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami.

Uczestnicy zawodów to pływacy ze Śląska Cieszyńskiego i okolic, niezrzeszeni w klubach pływackich. Wezmą oni udział w konkurencjach w odpowiednich kategoriach wiekowych – stylem dowolnym, grzbietowym oraz klasycznym na dystansie 25-ciu i 50-ciu metrów. Dla wielu z zawodników będzie to pierwsza okazja do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej. Zawodom zawsze towarzyszy gorący doping publiczności zgromadzonej na trybunach. Będzie to wspaniały czas sportowych emocji i niesamowitych wrażeń!

Impreza finansowana jest ze środków finansowych Powiatu Cieszyńskiego, dzięki hojności lokalnych sponsorów oraz wsparciu i pomocy rodziców dzieci biorących udział w zawodach.

HumanSport Zawody HumanSport Zawody Plywackie

Uniwersytet Slaski Cieszyn Plywanie

Źródło: Human Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + 2 =