Zdrowa i bezpieczna rodzina w wodzie jak i na wodzie

iplywamy 19:00

Zdrowa i bezpieczna rodzina w wodzie jak i na wodzie

OSP_Pilaszkow

OSP Pilaszków prosi o poparcie inicjatywy w programie PZU Pomoc to Moc – społeczna odpowiedzialność PZU „Zdrowa i bezpieczna rodzina w wodzie jak i na wodzie”.

Celem naszej inicjatywy jest zwrócenie uwagi na problem jaki w naszym rejonie trwa od kilkudziesięciu lat, a mianowicie spędzanie wolnego czasu w upalne dni przez rodziny z dziećmi na dzikich, niebezpiecznych i nielegalnych kąpieliskach na terenach byłych żwirowni w miejscowościach Guźnia i Dąbkowice Górne, gdzie rok rocznie dochodzi do utonięć. Chcemy działać prewencyjnie w tym kierunku, aby nikt więcej się już tam nie utopił. Życie każdego człowieka jest na wagę złota. Chcemy zapobiegać kolejnym utonięciom dlatego też mamy szereg pomysłów na to jak działać prewencyjnie, aby jak najwięcej osób dowiedziało się, iż są to niebezpieczne miejsca.

Łódź płaskodenna, którą staramy się pozyskać w ramach tej inicjatywy usprawniłaby niezmiernie nasze działania, pozwalała by na dużo szybsze podjęcie działań oraz na dużo większy wachlarz oferowanej przez nas pomocy ludziom jej potrzebującym.

Aby wesprzeć naszą inicjatywę wystarczy:

1) kliknąć w poniższy link, który przeniesie Was bezpośrednio na stronę PZU z naszą inicjatywą
2) oraz kliknąć w duży niebieski przycisk „POPRZYJ INICJATYWĘ”, który znajduję się po prawej stronie zaraz pod kwotą projektu
3) jeżeli masz chęć udostępnij nasz post na swojej tablicy lub wyślij go do swoich znajomych, aby o naszej inicjatywie dowiedziało się jak najwięcej osób.

Za każdy oddany głos z góry serdecznie dziękujemy !

Kliknij w link i oddaj swój głos! „Zdrowa i bezpieczna rodzina w wodzie jak i na wodzie”.

OSP_Pilaszkow_woda

Źródło: OSP Pilaszków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − 8 =