Zimowe półkolonie na sportowo GOSiR Gniezno

iplywamy 10:06

Zimowe półkolonie na sportowo GOSiR Gniezno

Zimowe półkolonie na sportowo GOSiR Gniezno

Kończymy pierwszy turnus zimowych półkolonii na „sportowo”

Po raz kolejny już na ferie Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ofertę półkolonii na „sportowo” adresowaną dla dzieci w wieku 7 – 14 lat.

Turnus półkolonijny trwa od poniedziałku i kończy się w najbliższy piątek. Zajęcia prowadzone są w godzinach 900 – 1500 na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Każdego dnia dzieci otrzymają 2 posiłki – śniadanie i obiad serwowane przez restaurację Hotelu LECH.

Drugi turnus odbędzie się w terminie 06.02.2017 r. i zakończy w dniu 10.02.2017 r.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat oraz 10-14. Wszyscy uczestnicy półkolonii na każde zajęcia przynoszą ze sobą stroje kąpielowe, czepki i stroje sportowe.

Wśród proponowanych zajęć dla dzieci odbywają się gry i zabawy na basenie, sali sportowej, zajęcia z capoier-y.  Poza tym zajęcia edukacyjne prowadzone przez Akademię Nauki „Fizyka dla Smyka” i pokazowe lekcje z nauki języka angielskiego prowadzone przez Szkołę Freedom School. Młodsze dzieci korzystają z atrakcji proponowanych przez Klub Zabaw dla Dzieci „Fantazja” podczas, gdy starsze grają w kręgle w Hotelu Nest. Dzieciom zaproponowaliśmy również wspólny wyjazd do Kina Helios. Atrakcją jest również wyjście na obiad do Restauracji Mc Donald’s.

Nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna, oraz ratownicy na basenie.

W ostatni dzień  półkolonii odbywa się spartakiada półkolonisty po zakończeniu, której każde z dzieci otrzymuje pamiątkowy Certyfikat Dzielnego Sportowca, gadżety i słodkości.

Kolejne półkolonie odbędą się już w wakacje letnie.

Z A P R A S Z A M Y  !

Zimowe półkolonie na sportowo GOSiR Gniezno Zimowe półkolonie na sportowo GOSiR Gniezno Zimowe półkolonie na sportowo GOSiR Gniezno Zimowe półkolonie na sportowo GOSiR Gniezno

Źródło: materiały GOSiR Gniezno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + 13 =