iplywamy 18:17

Terma Białka - basen Białka Tatrzańska cennik, opinie, godziny otwarcia

 
AdresKontaktGodziny otwarciaOrientacyjne ceny biletówAkceptowane Systemy
34-405 Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 181
Zobacz na mapie
Tel. (18)2612540

pn-nd 09:00-22:00

 • Multisport
Adres
34-405 Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 181
Zobacz na mapie
Kontakt
Tel. (18)2612540
Godziny otwarcia

pn-nd 09:00-22:00

Orientacyjne ceny biletów
Akceptowane Systemy
 • Multisport
 • Basen dla dzieci
 • Basen kryty
 • Basen otwarty
 • Basen sportowy
 • Basen termalny
 • Gabinet masażu
 • Grota solna
 • Jacuzzi
 • Park wodny
 • Sauna/łaźnia
 • Siłownia/fitness
 • Solarium
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
 • Zjeżdżalnia

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej (basen Środkowa Białka Tatrzańska) oferuje:

Strefa Zabawy

Jest to hala wyposażona w baseny o największej powierzchni wody. Jest przeznaczona głównie dla dzieci i młodzieży oraz całych rodzin, stąd też nazwa. Zlokalizowano w niej cztery podstawowe niecki rekreacyjne, wieżę i lądowiska zjeżdżalni oraz pięć wanien bąbelkowych.

Basen nr 1 zlokalizowany jest w sąsiedztwie miejsc do leżakowania oraz dwóch jacuzzi z naturalną, surową, siarkową wodą geotermalną. Wyposażony jest w urządzenie „Wave-Ball” generujące sztuczną, stojącą falę oraz zespół dodatkowych atrakcji w postaci karuzeli wodnej z wodospadem, groty z gejzerem dennym, gejzerów, armatek i kaskad wodnych oraz tzw. zjeżdżalni rodzinnej. Połączony jest z niecką zewnętrzną, w której znajdują się m.in. przeciwprądy i grota sztucznej fali.

Basen nr 2 stanowi niewielka nieckę z czterema wydzielonymi miejscami wodnego masażu oraz wodospad.

Basen nr 3 został usytuowany w niewielkiej odległości od wyjścia z natrysków i odizolowany od pozostałych niecek strefą zieleni. Ze względu na parametry uzdatnianej wody przeznaczony jest dla dzieci od 0 do max. 5 lat przebywających na obiekcie pod bezpośrednią opieką rodziców. Przewidziano tu dla nich mini zjeżdżalnię, strumyk, grzybek/parasol wodny oraz zabawki interaktywne w płytkiej części składające się na wodny plac zabaw. W bezpośrednim sąsiedztwie niecki znajduje się toaleta dla matki i dziecka z natryskiem i blatem do przewijania.

Basen nr 4 stanowi brodzik na antresoli dla rodzin z malutkimi dziećmi, gdzie znajdują się chlapiące biedroneczki, tryskający wąż, mini zjeżdżalnia oraz wiadereczka z ręcznymi pompkami.

W północno-zachodnim narożniku hali znajduje się wieża zjeżdżalni, natomiast pomiędzy wieżą, a niecką basenu ze sztuczna falą, zlokalizowano baseny hamowne zjeżdżalni.

Strefa Relaksu

To część obiektu o spokojnym, intymnym charakterze. Przeznaczona jest dla osób szukających spokoju i odprężenia, chcących skorzystać z elementów hydroterapeutycznych, w które obficie wyposażone są niecki tej części obiektu.

Basen nr 1 jest niecką o długiej linii brzegowej, wyposażoną w atrakcje wodne o rehabilitacyjnym charakterze: leżanki wodno-powietrzne, stacje masażu dennego i bocznego, siedziska z dyszami powietrznymi, kaskady, wodospady, itp. W jej linię brzegową wbudowano dodatkowo jacuzzi.

Basen nr 2 to także basen o rehabilitacyjnym charakterze, wyposażony w leżanki wodno-powietrzne, stacje masażu dennego i bocznego, siedziska z dyszami powietrznymi, kaskady, wodospady, itp. oraz jacuzzi, które jest elementem linii brzegowej basenu.

Oba baseny mają swoja kontynuację w basenach znajdujących się na zewnątrz obiektu.

Na granicy pomiędzy dwiema halami, od strony szatni zlokalizowano Bar Mokrej Stopy i Bar Suchej Stopy dostępne z poszczególnych hal.

Saunarium & Powrót do Źródła Day Spa

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy basen z wodą geotermalną, przestrzenie do wypoczynku z miejscem na leżaki, basen chłodzący do pływania, blok pięciu kabin saunowych o różnym charakterze wraz ze specjalistycznymi natryskami, ławkami z kadziami do moczenia nóg oraz drink bar Saunarium.

Strefa Saunarium wzbogacona została o wypoczywalnię na poziomie +1 z kameralnym jacuzzi, sauną fińską i barem szybkiej obsługi.

Proponujemy następujące rodzaje kabin saunowych:

 • saunę parową o temperaturze 45-50oC i wilgotności 100%
 • kabina relaksacyjna z promieniami podczerwieni UVB i UVC
 • sauna sucha o temperaturze 80-85oC
 • saunarium, kabina o temperaturze 60-65oC i wilgotności 40% z generatorem pary
 • sauna sucha z piecem do naparów o temperaturze do 90oC

Hol wypoczynkowy znajduje swoją kontynuację w ogrodzie saunarium, z drewnianym i kamiennym tarasem, trawnikiem oraz zielenią ozdobną. Centralnym elementem ogrodu jest zewnętrzny, dostępny z holu, basen chłodzący do pływania, którego jedną z atrakcji jest wodospad o wysokości 4,5 m. W ogrodzie znajduje się również wolnostojąca, zewnętrzna sauna Bania o temperaturze do 90oC.

Powrót do Źródła Day Spa to osiem gabinetów świadczących usługi SPA. Wśród nich znajdują się zabiegi pielęgnacyjne, rehabilitacyjne i rewitalizacyjne oraz kabina solarium.

Sklep Terma Bania

To miejsce, gdzie można zakupić zarówno asortyment basenowy, jak i regionalne pamiątki – miejsce interesujące dla każdego turysty, szczególnie tego zapominalskiego.

Gastronomia Relaksu, serwujące, między innymi wyśmienite potrawy kuchni regionalnej, a także drink bar Saunarium oraz dwa bary letnie.

Strefa Letnia

Jest udostępniana w okresie wakacyjnym, a tworzą ją m.in. Mokry Plac Zabaw, Dmuchany Wodny Plac Zabaw, Ślizgi wodne o wspólnej długości ponad 150 m, strefa kąpieli słonecznych, na której rozmieszczono ponad 500 wygodnych leżaków oraz bary. Dmuchany Plac Zabaw to imponującej wielkości wodne miasteczko. Na powierzchni niemal 400 m2 znajdują się baseny, zjeżdżalnie i rynny wodne napełnione wodą termalną,  którą w tym celu znacznie się schładza. Do dyspozycji Gości oddano również Mokry Plac Zabaw, który w upalne dni cieszy nie tylko najmłodszych.

Źródło:https://www.termabania.pl

Filmy powiązane z Terma Bania Basen Białka Tatrzańska:

 

[starrater tpl=48 style=’iplywamy’ size=’16’]

 

33 komentarze do “Terma Białka – basen Białka Tatrzańska cennik, opinie, godziny otwarcia

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  7 + trzy =