Ciesz się pływaniem bez strachu przed chlorem

iplywamy 12:02

Ciesz się pływaniem bez strachu przed chlorem

triswim kosmetyki

Ciesz się pływaniem bez strachu przed chlorem

Zimą pływalnia to często nie tylko alternatywa dla ciepłych kapci i kanapy, ale oaza lata w mroźnej rzeczywistości. Dlatego tak ważne jest, by móc z niej korzystać jak najczęściej.

Dla wielu z nas przeszkodą nie jest brak czasu czy umiejętności pływania, a chlor, który wciąż pozostaje najskuteczniejszym środkiem odkażającym, stosowanym we wszystkich basenach. Jedni unikają go ze względów estetycznych – wysuszona skóra i suche, zielonkawe włosy, inni – zdrowotnych. Chlor pozostawia na skórze szkodliwą warstwę i nie ulega zwykłym mydłom czy żelom pod prysznic.To kłopotliwe szczególnie w przypadku dzieci – najzagorzalszych fanów wodnych zabaw – których skóra na chlor reaguje często wysypką lub nawet alergią.

Na szczęście jest sposób na ochronę przed szkodliwymi środkami chemicznymi zawartymi w wodzie basenowej – kosmetyki TRISWIM, które nie tylko maskują zapach chloru, ale przede wszystkim neutralizują trwale osadzoną na skórze i włosach chemię basenową, która może mieć właściwości wysuszające, nawet do ośmiu godzin po umyciu się zwykłymi kosmetykami.

Dzięki bogatej zawartości naturalnych, specjalnie skomponowanych składników, w obecności prowitamin, kosmetyki zabezpieczają skórę przed wysuszeniem także w czasie kolejnej kąpieli w basenie.

TRISWIM został opracowany przez amerykańskich naukowców, w odpowiedzi na zapotrzebowanie wyczynowych pływaków, triathlonistów i osób często uprawiających pływanie. Amerykanie musieli zlecić specjalne badania, bo mimo postępów w nauce i zaawansowania technologicznego, do dziś nie wymyślono skuteczniejszego środka bakteriobójczego niż związki chloru. Znajdują się one nawet w basenach z wodą ozonowaną i niestety zawsze uszkadzają skórę i włosy osób często pływających.

TRISWIM do włosów – Shampoo i Conditioner, czyli szampon i odżywka – to nowa era i przełom w kosmetyce włosów u osób pływających na basenach. Świetnie chronią przed działaniem chloru nawet najwrażliwsze włosy. Teraz z łatwością utrzymasz długie i piękne włosy, przy codziennym kontakcie z chlorowaną wodą.

Z kolei TRISWIM Body Wash to żel pod prysznic, który nie tylko zmywa z ciała warstwę chloru, ale także maskuje przykry zapach, który po użyciu zwykłych kosmetyków jest wciąż wyczuwalny. Zapobiega także szkodliwemu działaniu chloru na skórę. Jego działanie uzupełnia TRISWIM Lotion, balsam na skórę o kojącym działaniu, który jest tak delikatny, że mogą go stosować alergicy. Skutecznie łagodzi swędzenie skóry po basenie, a nawet pojawiające się wysypki.

triswim_family

Źródło: TRISWIM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × trzy =