Jak obstawiać pływanie?

iplywamy 13:05

Jak obstawiać pływanie?

Zakłady bukmacherskie otwierają przed graczami coraz więcej możliwości. Kiedyś uwaga typerów koncentrowała się głównie na czołowych dyscyplinach sportowych, jak piłka nożna, hokej, tenis, czy też koszykówka, ale obecnie wraz z rosnącą konkurencją pojawia się coraz więcej możliwości. Jedną z nich jest właśnie obstawianie pływania, w którym również można ograć zakłady bukmacherskie. Jak to zrobić?

Obstawianie pływania

Podobnie, jak w innych dyscyplinach, tak również w pływaniu, można ograć zakłady bukmacherskie. Oferta nie jest jednak aż tak szeroka, jak chociażby na piłkę nożną, ponieważ ta dyscyplina nie generuje tak dużego zainteresowania kibiców. Objawia się ono głównie przy okazji wielkich imprez lub dużych szans Polaków na medale.

Prawdę mówiąc, jeśli masz sporą wiedzę na temat tej dyscypliny, to możesz szybciej ograć bukmachera niż w przypadku piłki nożnej. Bukmacherzy zazwyczaj nie mają w zespołach osób związanych bezpośrednio z wystawianiem kursów na pływanie. Często bazują oni na ofercie innych podmiotów, między innymi z zagranicy. Tym samym otwiera się tutaj szeroko furtka z okazją na złapanie valuebetów.

Co musisz brać pod uwagę przy obstawianiu? Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na styl, w jakim odbędzie się konkretny wyścig. Jest wielu zawodników, którzy w świecie pływania startują w różnych zawodach, ale ich koronnym stylem jest na przykład kraul. W takiej sytuacji, jeśli zawodnik, którego chcemy obstawić, jest mistrzem świata w kraulu, a startuje w stylu grzbietowym, to jego szanse na wygraną automatycznie się zmniejszają, chyba że jest dominatorem we wszystkich stylach pływackich, ale i tak z reguły, w którymś musi być lepszy.

 

Co trzeba brać pod uwagę przy obstawianiu pływania?

-Dystans

-Styl

-Aktualną formę

-Występy w kwalifikacjach

 

Zakłady bukmacherskie na pływanie

W ofercie zakładów bukmacherskich na pływanie pojawia się wiele możliwości. Pierwsza z brzegu to oczywiście możliwość obstawiania, kto wygra konkretny wyścig. Tutaj z reguły mamy najwięcej możliwości, ponieważ jest to standardowa oferta, którą zakłady sportowe muszą dostarczyć swoim klientom. Ciekawie robi się w sekcji zakładów specjalnych, których na rynku pojawia się coraz więcej. Mowa tutaj między innymi o typach na head to head, czyli rywalizacje pomiędzy dwoma konkretnymi pływakami. W takim przypadku musisz określić, kto Twoim zdaniem okaże się lepszy i wtedy Twój typ polega na rywalizacji tylko tych dwóch zawodników. Alternatywną opcją jest również typowanie dokładnych miejsc na podium, jednak jest to o wiele trudniejsze zadanie.

Chcesz rozpocząć karierę pływaka lub nauczyć się pływać? Zajrzyj do specjalnego rankingu, który został przygotowany przez naszych redaktorów – znajdziesz tam między innymi porównanie najlepszych szkółek pływackich w Polsce! Kliknij tutaj, aby sprawdzić: https://iplywamy.pl/szkola-plywania/

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 4 =