Kosmetyczna nowość dla aktywnych fizycznie – szwedzkie żele arktyczne Snö

iplywamy 14:00

Kosmetyczna nowość dla aktywnych fizycznie – szwedzkie żele arktyczne Snö

szwedzkie żele arktyczne Snö

Snö to szwedzki sposób na kontuzje oraz regenerację mięśni dla osób aktywnych fizycznie. Dzięki swoim naturalnym składnikom bezwzględnie rozprawia się z bólem i kontuzjami, zapewniając pełną sprawność w trakcie ważnych wydarzeń sportowych.

Kontuzje, pechowe upadki, siniaki i stłuczenia to problem każdego sportowca. Niestety większości urazów towarzyszy ból. Nie ważne czy kontuzje zdarzają się przed, w trakcie czy po treningu. W każdym przypadku mogą być powodem wykluczenia aktywności fizycznej z naszego życia na pewien okres czasu. Dla wszystkich sportowców, którzy cenią sobie niezawodność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, szwedzka marka Snö przygotowała 3 żele arktyczne. Jak działają?

Przygotowanie do wyścigu

Kiedy jesteśmy przed wysiłkiem, nie ważne czy są to wielkie imprezy sportowe czy zwykłe wieczorne bieganie, nasze mięśnie mogą potrzebować wsparcia. Oczywiście nic nie zastąpi tradycyjnej rozgrzewki, jednak możemy ten proces dodatkowo wzmocnić. Zastosowanie żelu Support marki  Snö wesprze proces rozgrzewania mięśni przed treningiem. Pomoże także na siniaki i obrzęki, które pozostały jeszcze po poprzedniej aktywności. Dzięki połączeniu mentolu i kamfory żel wywołuje odczucie zwiększenia temperatury ciała. Zastosowanie niskich dawek składników zapewnia właściwości termoterapeutyczne – daje uczucie natychmiastowego ocieplenia. Dodatkowo wyciąg z arniki doskonale leczy stłuczenia i obrzęki. Sprawia, że siniaki są szybciej wchłanianie. Dzięki tym składnikom, żel Support może być stosowany także w kolejnych dniach po wysiłku.

Start!

W trakcie wysiłku fizycznego najlepszą metodą na nagłe kontuzje jest ich chłodzenie. Jednak wiemy, że miejsca do których przykładamy np. lód robią się odrętwiałe, przez co często nie można kontynuować zmagań. Odpowiedzią na tego typu problemy jest żel Snö Relief. Dzięki odpowiedniemu stężeniu kamfory i mentolu, żel wywołuje psychofizyczne odczucie zimna, jednak bez odrętwienia mięśni. Dzięki temu miejscowo łagodzi ból i pozwala na dalsze kontynuowanie wysiłku. Dodatkowo zmniejsza przepływ krwi bez utraty siły mięśniowej, co zdarza się przy wykorzystaniu lodu, bądź innych okładów chłodzących. Żel Snö Relief powinien znaleźć się w apteczce pierwszej pomocy każdej aktywnej fizyczne osoby.

Meta

Najczęstszymi urazami, jakie dotykają osoby trenujące są urazy tkanek miękkich. Są to między innymi urazy mięśni, ścięgien i wiązadeł, które popularnie nazywamy stłuczeniami, naciągnięciami i naderwaniami. Z tego powodu ważne jest, aby po wysiłku fizycznym nie tylko działać przeciwbólowo, ale również zrelaksować i złagodzić objawy urazu tkanek miękkich. W tym celu najlepiej zastosować żel arktyczny Snö Recovery. Dzięki zawartości ruskogeniny zwęża on naczynia krwionośne oraz poprawia krążenie krwi. Dodatkowo mentol wywołuje uczucie zimna, orzeźwia mięśnie po męczącym treningu, a także łagodzi ból. Ważnym składnikiem żelu Recovery jest arnika, która leczy stłuczenia, uszkodzenia tkanek miękkich i szok uderzeniowy. Pomoże też przy wchłanianiu podskórnych wylewów. Jest to produkt, który pozwoli odzyskać formę po ćwiczeniach fizycznych.

Żele arktyczne Snö to doskonały sposób na szybką regenerację na każdym etapie naszej aktywności. Nie ważne czy jest to przygotowanie, trening czy rekonwalescencja. Szwedzkie żele Snö pozwolą na uzyskanie optymalnej wydajności przed i w trakcie wysiłku oraz pomogą w powrocie do zdrowia po ćwiczeniach.

Dodatkowe informacje:

Żele arktyczne Snö są przeznaczone dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Produkowane są przez szwedzką firmę Natumin Pharma AB. W Polsce ich wyłącznym dystrybutorem jest firma Miralex Sp. z o.o.

Snö szwedzkie żele arktyczne to zestaw 3 produktów kosmetycznych do stosowania w celu uzyskania optymalnej sprawności i regeneracji mięśni przed, podczas i po aktywności fizycznej. Żele dostępne są w trzech wariantach: Snö Support, Snö Recovery, Snö Relief. Każdy żel posiada naturalne składniki aktywne, a ich skuteczność została udowodniona klinicznie.

szwedzkie żele arktyczne Snö szwedzkie żele arktyczne Snö

Źródło: materiały prasowe

Komentarze nie są włączone.