Nowa sportowa seria wytrzymałych zegarków Timex Command

iplywamy 06:40

Nowa sportowa seria wytrzymałych zegarków Timex Command

zegarki-sportowe-timex-command

Kiedy uprawiasz ekstremalne sporty z pewnością zdajesz sobie sprawę, że nawet najprostszy sprzęt przygotowany jest do konkretnego zadania. Z pewnością oznacza to specyficzny design podyktowany funkcjonalnością, który gwarantuje, że dany produkt stanie się również designerskim dodatkiem. Jeśli idzie o ekstremalne zegarki sportowe, dowodów na to nie trzeba szukać daleko, bo w sporej ilości dostarczają ich amerykańskie zegarki Timex Command.

Sama nazwa marki powinna wzbudzać pewne skojarzenia, nawet wśród zegarmistrzowskich laików. Zegarki Timex należą do grupy najpopularniejszych marek, a ich znak rozpoznawczy to przejrzystość i prostota. Inżynierowie marki od lat specjalizują się w przygotowywaniu konkretnych modeli, wyposażonych jedynie w sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Każdy wie, że w ekstremalnych sytuacjach liczy się niezawodność, a tą ciężko jest zapewnić, kiedy posługujemy się skomplikowanym urządzeniem. Właśnie dlatego amerykańskie zegarki sportowe Timex Command są szczególnie warte uwagi, gdyż dają nam stuprocentową pewność, że wybrany przez nas model oparty jest na koncepcji maksymalizacji parametrów przy wykorzystaniu jak najprostszych metod.

timex-command-red-bull-5

Męski zegarek sportowy o dużych rozmiarach

Dodatkowo, niezwykle ważnym atutem modeli Timex Command, jest wspomniany wcześniej wygląd. Nie da się ukryć, że te zegarki na pasku z tworzywa sztucznego prezentują się nad wyraz dobrze, choćby za sprawą swoich nietuzinkowych rozmiarów. 54mm szerokości to zdecydowanie rozmiar XXL, który genialnie podkreśla odwagę i twardy charakter. Śruby w miejscu łączenia paska z kopertą od razu dają do zrozumienia, że czasomierz przygotowany jest na zwiększone obciążenie i nie jest to z resztą jedyne wzmocnienie widoczne w całej konstrukcji. Zegarki sportowe Timex Command otrzymały charakterystyczny pancerz, który zwiększa ich odporność i jednocześnie stanowi wspaniałą ozdobę, podkreślając cyfrowy wyświetlacz o świetnej jakości. Zebrane w tej oryginalnej kolekcji modele wyglądają nad wyraz dobrze i trudno przyrównać je do propozycji innych marek. Kolejnym atrybutem rodziny Timex Command jest też zróżnicowana kolorystyka, w tym modele z przeróżnymi odmianami wojskowego maskowania, a to wspaniała wiadomość dla miłośników zegarków w stylu militarnym.

timex-command-red-bull-4Funkcjonalność zegarka Timex Command

W tego rodzaju czasomierzach oczywiste jest, że za specyficzną budową stoi funkcjonalność i nie inaczej jest w przypadku zegarków Timex Command. Wszystkie modele z tej kolekcji to wstrząsoodporne zegarki sportowe, zachowujące wodoszczelność do 100m głębokości. Jest to niezbędne, jeśli chcemy zapewnić realne wsparcie w działaniu, dostarczane przez zawarte w urządzeniu funkcje. Sportowe zegarki Timex Command zapewniają dostęp do wszystkich praktycznych, sprawdzonych funkcji, potrzebnych do prowadzenia aktywnego trybu życia. Dokładny do 1/100 sekundy stoper oraz timer, będą nieocenione podczas realizacji celów treningowych. Ponadto znajdziemy w nich rozbudowany kalendarz, przypominający o nawodnieniu alarm hydracyjny, alarm dzienny, który przypomni o zaplanowanym treningu oraz podświetlenie Indiglo pozwalające na łatwe korzystanie z zegarka w ciemności.

Edycja specjalna Timex Red Bull Cliff Diving

Wyjątkowa marka zegarkowa Timex postanowiła przetestować swoje najnowsze modele w praktyce, o czym świadczy edycja specjalna Timex Red Bull Cliff Diving. Ten szczególny model nie różni się od swoich braci parametrami, ale jego powstanie podyktowane było podjęciem współpracy przy organizacji ekstremalnych zawodów w skokach do wody. Twarzą kolekcji, jak i sygnowanego modelu jest Alessandro De Rose, czyli jeden z zawodników Red Bull Cliff Diving Series. Trzeba przyznać, że edycja specjalna zegarka Timex Command nie ma zatem lekkiego życia. Skok z 27m i uderzenie w taflę wody z prędkością 85km/h z pewnością nie należy do standardowych zadań nawet sportowych modeli, co jeszcze bardziej podkreśla niezwykłą wartość zegarków Timex Command.

timex-command-1 timex-command-2 timex-command-3

2 komentarze do “Nowa sportowa seria wytrzymałych zegarków Timex Command

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    osiem − 1 =