Pływanie ma sens!

iplywamy 07:15

Pływanie ma sens!

plywanie_ma_sens

Umiejętność pływania to jedna z tych zdolności, które warto posiąść jak najszybciej. Dzięki niej możemy w pełni docenić uroki wypoczynku nad morzem lub na Pojezierzu Kaszubskim. Im szybciej nauczymy się pływać, tym lepiej dla nas. Woda to jedno z tych środowisk, które wymaga szczególnej uwagi oraz umiejętności od człowieka. Zwłaszcza dzieci, odpowiednio uczone, bardzo chętnie i szybko nauczą się dobrze pływać. Warto więc im to umożliwić jak najszybciej.

1. Warto uczyć się pływać

2. Indywidualnie albo grupowo – wybór należy do dzieci

Warto uczyć się pływać

Poszukiwanie dobrej szkoły pływackiej, która nauczy nasze pociechy prawidłowo pływać, nie powinno być szczególnie trudnym zadaniem. We wszystkich większych miastach bez trudu znajdziemy tego typu ośrodki. Wystarczy więc wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło, np.: nauka pływania dla dzieci Kraków, by otrzymać to, czego szukamy. Jeśli więc w polu naszego zainteresowania znajduje się ośrodek w Krakowie, w którym dzieci nauczą się pływać, dobrym pomysłem będzie wykupienie im zajęć pływackich w Szkole Rekin. Zajęcia będą dostosowane do tego, co potrafi już zrobić w wodzie nasze dziecko. Co ciekawe, można je rozpocząć w najdogodniejszym dla nas semestrze. Obecnie są do wyboru trzy potencjalne semestry, ale jeśli są wolne miejsca, istnieje możliwość, by dziecko dołączyło do wybranej grupy. Cena za udział w pojedynczych zajęciach kształtuje się w przedziale 35-38PLN i zmienia się w zależności od dnia tygodnia oraz wybranego basenu.

Indywidualnie albo grupowo – wybór należy do dzieci

Zajęcia odbywają się na czterech różnych basenach, położonych w różnych dzielnicach Krakowa. Dzięki temu możemy dobrać basen, który leży blisko szkoły naszego dziecka albo blisko naszego domu lub pracy. To pozwoli na lepsze logistyczne zaplanowanie trasy, czy też wybór obiektu, przy którym łatwiej zaparkować, etc. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci, które ukończyły pięć lat. Mogą się one odbywać w dwóch formułach: indywidualnej lub grupowej. To z kolei pozwala je dopasować do temperamentu oraz potrzeb dziecka. Zajęcia indywidualne mogą np. pomóc przełamać strach przed wodą albo ułatwić poważny trening. Bez względu na to jaką formę zajęć wybierzemy, nasze dzieci będą zawsze pod fachową oraz profesjonalną opieką. Ich umiejętności pływackie staną się lepsze, a my będziemy mieli satysfakcję z tego, że umożliwiliśmy im wszechstronny rozwój. Należy także pamiętać, że pływanie dobrze wpływa na całe ciało oraz kształtuje sylwetkę, wzmacnia mięśnie, itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + 11 =