Smartband na basen, czyli GARMIN VivoSmart 5

iplywamy 08:18

Smartband na basen, czyli GARMIN VivoSmart 5

Jesteś osobą aktywnie spędzającą czas i regularnie gościsz na pływalni? Pływasz zawodowo i chcesz mieć stałą łączność ze światem nawet podczas treningu? A może dbasz o higienę snu i zastanawiasz się nad tym, jak prezentuje się regularność Twojego snu? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiesz twierdząco, smartband GARMIN VivoSmart 5 jest produktem, który zdecydowanie ułatwi Ci życie.

Smartband, który możesz mieć zawsze blisko siebie

Smartbandy to niezwykle praktyczne urządzenia mobilne, kompatybilne ze smartfonami. Są w stanie nie tylko serwować najbardziej potrzebne użytkownikowi informacje, ale również mierzyć jego funkcje życiowe. Odbieranie smsów staje się jeszcze łatwiejsze, a dodatkowo trudno jest przeoczyć przychodzące połączenie. Dzięki smartbandowi zmierzysz swoje tętno, długość snu, poziom stresu i wiele innych podstawowych parametrów.

Nie zawsze użytkownik ma możliwość użytkowania tego typu urządzenia wszędzie, gdzie tego potrzebuje. Regularne chodzenie na basen, pływanie w jeziorze czy morzu, a także kąpiel to powody, dla których osoby noszące smartbandy zdejmują je, chociaż wciąż mogą ich potrzebować. Jeżeli ten problem dotyczy również Ciebie, być może powinieneś rozważyć wybór smartbandu na basen.

Z urządzeniem GARMIN VivoSmart 5 nie musisz bać się o to, czy Twój smartband będzie miał kontakt z wodą. Jest to atrakcyjny i niezwykle funkcjonalny smartband na basen, który możesz mieć na swojej ręce nawet podczas pływania i nurkowania. 

Smartband na basen – wspaniałe akcesorium dla miłośników pływania i nie tylko

GARMIN VivoSmart 5 to doskonały smartband dla sportowców, szczególnie tych, którzy swoje życie wiążą z treningami w wodzie. Jeżeli Ty również szukasz produktu, który będzie mógł towarzyszyć Ci podczas uprawiania ulubionej aktywności fizycznej, będzie to wybór doskonale trafiający w Twoje preferencje. Jest całkowicie wodoszczelny i posiada wiele użytecznych funkcji dla osób żyjących aktywnie, takich jak:

 • analiza treningu
 • akcelerometr
 • body battery
 • ćwiczenia oddechowe
 • czujnik oświetlenia
 • monitor menstruacji
 • monitor snu
 • monitorowanie nawodnienia
 • trening interwałowy
 • tryb wielodyscyplinowy
 • wiek sprawnościowy
 • pulsykometr
 • move IQ

Posiada również możliwość sterowania swoim odtwarzaczem muzyki, posiada zgodność z GarminConnect oraz funkcję „znajdź moje urządzenie” i TrueUp. Posiada aplikację pogody i funkcję śledzenia stresu. Jest w stanie powiadomić o przychodzących SMSach, e-mailach, zmierzy również ilość Twoich kroków.

Jeżeli więc jesteś aktywną osobą, warto, abyś zapoznał się z możliwościami, jakie oferuje Ci to urządzenie.

Dlaczego smartband GARMIN VivoSmart 5 jest gadżetem dla miłośników sportu?

Chcesz żyć zdrowo i aktywnie? Smartband na basen pomoże Ci zrealizować to marzenie. Wraz z nim możesz o poranku przeprowadzić ćwiczenia oddechowe, a po przedtreningowym posiłku zaplanować trening interwałowy. Urządzenie zmierzy Twój puls i stopień nawodnienia. Pamiętasz o tym, aby zawsze wypijać odpowiednią ilość wody? GARMIN VivoSmart 5 przypomni Ci o tym.

Połącz swój smartfon ze smartbandem. Mogą być z nim połączone nawet tablety! Dzięki temu będziesz zawsze wiedział kiedy przyjdzie do Ciebie SMS lub e-mail. Nawet, jeżeli będziesz akurat w tym momencie trenował na basenie. Nie musisz ściągać tego urządzenia wchodząc do wody – nawet wtedy pozostajesz mobilny i masz łączność ze światem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − siedem =