Szkoła Pływania Nsacz w Chełmcu

iplywamy 11:52

Szkoła Pływania Nsacz w Chełmcu

szkolaplywaniawchelmcu
Każdy z nas przychodzi na świat z odruchem pływania. Po narodzinach nie podtrzymujemy nabytego odruchu, co skutkuje jego zanikiem. Musimy więc od początku uczyć się przemieszczania w wodzie, co nie każdemu przychodzi z łatwością. Możemy wtedy skorzystać z wiedzy i doświadczenia instruktora pływania, który nauczy nas techniki i skoryguje powstałe błędy. Warto zdobyć tę umiejętność, bo pływanie to samo zdrowie zalecane każdemu.

Korzyści z pływania

Pływanie to forma aktywności, która niesie wiele korzyści dla całego organizmu. Młodsi pływacy rozwijają się wszechstronnie stając się przy tym bardziej odważni i towarzyscy w konfrontacji z rówieśnikami. Pływanie w ich przypadku niweluje wady postawy wynikające z małej ilości ruchu i spędzania wolnego czasu przed ekranem komputera czy telefonu.

Osoby dorosłe i seniorzy pływając przyczyniają się do obniżenia poziomu swojego cholesterolu, poprawiają krążenie i wzmacniają swoje serce. Pływanie w ich przypadku pełni rolę profilaktyczną przed chorobami cywilizacyjnymi i rehabilitacyjną, ponieważ aktywują do pracy w wodzie wszystkie partie mięśniowe. Pływanie, co podkreślają fizjoterapeuci nie obciąża stawów tak jak np. bieganie, dlatego jest polecane osobom z nadwagą.

Szkoła Pływania NSacz w Chełmcu

Decydując się na lekcji pływania w naszej szkole, będziesz dokładnie wiedział kto będzie prowadził zajęcia i według jakiego programu. Karda szkoły to specjaliści posiadający wiedzę z zakresu instruktora sportu o specjalności pływanie oraz odpowiedniego przygotowania pedagogicznego, potwierdzonego ukończeniem szkoły wyższej. Na prośbę kursanta lub rodzica dziecka udostępniamy do wglądu uprawnienia danego instruktora z naszej Szkoły Pływania, przedstawiamy zaświadczenia oraz legitymację ukończonych kursów. Ponieważ dbamy o bezpieczeństwo, czas i pieniądze każdego kursanta.

Strona internetowa

Szkoła Pływania w Chełmcu – http://szkola-plywania.nsacz.eu

Lekcje indywidualne

Kładziemy nacisk na lekcje indywidualne, w trakcie których cała uwaga instruktora poświęcona jest kursantowi. Przy tej formie zajęć ćwiczenia dobierane są tempa i umiejętności adepta, a błędy natychmiastowo korygowane i wyjaśniane. Lekcje indywidualne ukazują najszybsze efekty w nauce pływania.

Gdzie uczymy pływać

Szkoła Pływania NSacz prowadzi zajęcia na krytej pływalni w Chełmcu – Aqua Centrum Chełmiec koło Nowego Sącza. Basen posiada specjalnie przygotowane tory do nauki pływania o niedużej głębokości 80-120 centymetrów i cieplejszej wodzie.

Cennik Szkoły Pływania w Chełmcu

http://szkola-plywania.nsacz.eu/cennik-lekcji-plywania-nowy-sacz-chelmiec/

Media o Szkole Pływania

NowySaczCity.pl – http://www.nowysaczcity.pl/sport-w-nowym-saczu/szkola-plywania-chelmiec/
Nauka-Plywania.dodawaj.eu – http://nauka-plywania.dodawaj.eu/
Akademia-Swim-Chelmiec.doon.pl – http://akademia-swim-chelmiec.doon.pl/

szkola-plywania-w-chelmcu-aqua-centrum-cehlmiec

2 komentarze do “Szkoła Pływania Nsacz w Chełmcu

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    dziewięć − 7 =