Lato 2019 tylko w Termach Cieplickich!

iplywamy 09:19

Lato 2019 tylko w Termach Cieplickich!

Lato 2019 w Termach Cieplickich
Wielkimi krokami zbliża się najbardziej wyczekiwany moment w roku – wakacje! Okres wypoczynku i dobrej zabawy. Termy Cieplickie przygotowały kilka letnich imprez w plażowym, muzycznym klimacie!
Sezon imprez letnich rozpoczniemy 27 czerwca plażową imprezą Pool Party na strefie basenów zewnętrznych. Wakacyjni szczęśliwcy będą mogli rozkoszować się muzyką na żywo relaksując się na leżaku lub szalejąc w basenach. Przez całe wakacje, co dwa tygodnie odbywać się będzie letnia impreza. Następne szykują się już w lipcu. Beach Party w tym roku zostało zaplanowane na 11 lipca. Na strefie basenów zewnętrznych czekać Was będzie świetna zabawa, a dodatkowymi atrakcjami będą: bitwa na balony z wodą, animacje dla dzieci, balonowa siatkówka, konkursy, aquaaerobic i wiele innych. Tych, którzy pragną trochę relaksu zapraszamy do skorzystania z oferty masaży na świeżym powietrzu. 25 lipca będzie okazja na istne szaleństwo dla dzieci – Kinder Party. Kolorowa wata cukrowa, konkursy, animacje i super nagrody. Na tym jednak zabawa się nie kończy, ponieważ w dalszej części wakacyjnej przygody 8 sierpnia zapraszamy na coroczną impreza, w kolorowym klimacie Picnic of Colors. A na zakończenie wakacji 22 sierpnia szykujemy dla Was wielkie barbecue Grill Party!
Ceny biletów wg standardowego cennika. Wszystkie imprezy odbywają się w godzinach 11:00-17:00 i są pod patronatem Prezydenta Miasta Jelenia Góra.
Źródło: materiały prasowe Termy Cieplickie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − 10 =