Wakacje w mieście nie muszą być nudne! – Gniezno

iplywamy 09:50

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! – Gniezno

gosir gniezno

Czy wakacje w mieście muszą być nudne?! O tym, że NIE wiedzą doskonale wszystkie osoby, które postanowiły skorzystać z letnich atrakcji przygotowanych przez Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji .

Wśród nich proponujemy :

– pobyt na basenach letnich, czyli otwartym kompleksie basenów zewnętrznych usytuowanych na osiedlu Ustronie.   Kompleks składa się z 3 niecek basenowych i dwóch zjeżdżalni z jedną hamownią, technologią uzdatniania wody dla każdej z niecek. Obiekt  przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Skorzystać z niego można codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00 – w tym sezonie bezpłatne.

W bliskiej odległości basenów znajduje się również plac zabaw dla dzieci

–  pobyt na kąpielisku strzeżonym nad Jeziorem Winiary czynnym codziennie w wakacje  w godz.10.00 do 18.00. Kąpielisko podzielone jest na  dwie strefy : pierwsza oznaczona bojami czerwonymi dla osób niepływających do głębokości 1,20 m. Jest tu również tzw. brodzik dla dzieci oznaczony białym koloru, oraz druga strefa dla pływających oznaczona bojami żółtymi o głębokości do 4 m

O możliwości kąpieli informują flagi. Wywieszona biała flaga oznacza, że kąpiel jest dozwolona, czerwona oznacza zakaz kąpieli, a brak flagi – kąpielisko nieczynne. Jest to również idealne miejsce na spacery, rekreację i wypoczynek dla mieszkańców Gniezna i turystów licznie odwiedzających nasze miasto.

– pobyt na basenach zlokalizowanych przy ul. Bł. Jolenty 5 i możliwość skorzystania z licznych promocyjnych  wejść zarówna dla dzieci jak i dla dorosłych

– wakacyjną naukę pływania, gdzie nauczyć się można podstaw pływania, lub udoskonalić posiadane już umiejętności.  Ostatnia wakacyjna edycja rusza już 16 sierpnia br.

Szczegółowych informacji dotyczących kursu pływania i promocji udzielają pracownicy szatni basenowej  tel. /61/ 424 86 04. Dostępne są one również na www.basengniezno.pl i www.gosir.gniezno.pl

Nad bezpiecznym pobytem osób kąpiących się na basenach i kąpielisku czuwa wykwalifikowana kadra ratownicza.

Mając na uwadze bezpieczeństwo osób kąpiących się i wypoczywających na kąpielisku prosimy o przestrzeganie  zasadach bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

gosir gniezno gosir gniezno gosir gniezno gosir gniezno gosir gniezno gosir gniezno

Źródło: GOSiR/basen Gniezno

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć − trzy =