Dzień Dziecka pełen wrażeń w Nemo – Świat Rozrywki!

iplywamy 14:36

Dzień Dziecka pełen wrażeń w Nemo – Świat Rozrywki!

dzien dziecka nemo swiat rozrywki1

Beztroska, zabawa i uśmiech – to trzy słowa, które najlepiej podsumowują imprezę, która z okazji Dnia Dziecka odbyła się w sobotę przed parkiem wodnym Nemo w Dąbrowie Górniczej. To było prawdziwe święto wszystkich dzieciaków, które nie mogły narzekać na nudę. Bo czy można się nudzić, gdy dookoła dzieje się tak wiele? Ogromne dmuchańce, warsztaty tańca, pokazy sekcji tanecznej, zabawy prowadzone przez animatora, grill oraz degustacja przygotowane przez firmę Świeżyzna. Tak wyglądał niezapomniany Dzień Dziecka w Nemo!

„Jedz z nami… i baw się razem z nami!” – to hasło przewodnie tegorocznej imprezy, powiązanej ze świętem, które każdego roku wywołuje uśmiech na twarzach setek najmłodszych. Zabawa na parkingu Nemo rozpoczęła się punktualnie o godzinie 12:00.

Nemo – Świat Rozrywki oraz firma Świeżyzna przygotowały dla swoich gości wiele atrakcji. Pierwszą z nich, robiącą największe wrażenie był dmuchany zamek, czyli absolutny klasyk, którego nie mogło zabraknąć podczas tego święta. Dodatkowo animatorzy zadbali o to, aby żadne dziecko nie narzekało tego dnia na nudę. Dlatego też angażowali najmłodszych w różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe. Po solidnej rozgrzewce, wszyscy chętni mogli wziąć udział w warsztatach tanecznych, które tego dnia przygotowali instruktorzy z Miejskiego Klubu im. J. Kiepury w Sosnowcu.

dzien dziecka nemo swiat rozrywki3 dzien dziecka nemo swiat rozrywki2

O Nemo – Świat Rozrywki

„Nemo – Świat Rozrywki” w Dąbrowie Górniczej to unikalne miejsce, łączące w jednym punkcie wiele różnorodnych rozrywek, w wodzie i na powierzchni. Goście mogą wejść do Wodnego Świata albo skorzystać z Rozrywek na pokładzie. W obszarze Wodnego Świata znajdują się baseny, sauny, grota solna z tężnią solankową, siłownia i gabinet masażu. Wśród Rozrywek na pokładzie dostępne są Kręgielnia „Ośmiornica”, Klub Bilardowy oraz Klub Muzyczny „Aquarium”. Ponadto na Gości czeka również pokładowa kuchnia Bistro Nemo, bo jak wiadomo dobra zabawa wszystkim zaostrza apetyt.

Źródło: materiały prasowe Nemo Świat Rozrywki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 2 =