Najlepsze półkolonie w mieście trwają w najlepsze! – Gniezno

iplywamy 15:43

Najlepsze półkolonie w mieście trwają w najlepsze! – Gniezno

Najlepsze półkolonie w mieście trwają w najlepsze! - Gniezno

Właśnie minęliśmy półmetek pierwszego turnusu półkolonii na „sportowo” organizowanego przez Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Turnus rozpoczął się 30 czerwca i potrwa do 4 lipca br.

Zajęcia prowadzone są godzinach 900 – 1500 na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Każdego dnia dzieci otrzymują 2 posiłki (śniadanie i obiad).

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7 -14 lat . Cena turnusu wynosi 150złotych.

Zajęcia odbywają w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat oraz 10-14.

Dzieci mają zapewnioną moc atrakcji wśród których nie brakuje zajęć na basenie, świeżym powietrzu i sali sportowej. Ponadto dzieci wyjeżdżają na  gospodarstwo agroturystyczne w Pawłowie, chodzą na kręgle do Hotelu Nest i do Klubu Zabaw Fantazja.

Prowadzone są również  zajęcia edukacyjne przez Freeedom School i Akademię Nauki Fizyka dla Smyka. WOPR przeprowadził również pogadankę na temat udzielania pierwszej pomocy i bezpiecznego zachowania się nad wodami w okresie wakacji. Dzieci zapoznano także z zasadami ochrony środowiska naturalnego i segregacji odpadów.

W piątek dzieci czeka jeszcze spartakiada półkolonisty, po której odbędzie się wręczenie pamiątkowych dyplomów i słodkości.

Wszyscy uczestnicy półkolonii na każde zajęcia przynoszą ze sobą stroje kąpielowe, czepki i  stroje sportowe.

Na dwa kolejne turnusy , tj. 7-11.07.2014 r. i 14-18.07.2014 r. nie ma już wolnych miejsc. Zapraszamy na turnus od 21 lipca br.

Formularz zgłoszeniowy dziecka oraz wszelkie informacje można uzyskać w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5; tel. (61) 424 86 04, codziennie w godzinach w godzinach otwarcia basenu.  lub pobrać ze strony www.basengniezno.pl w zakładce PÓŁKOLONIE

W załączeniu zdjęcia z odbywającego się obecnie turnusu półkolonijnego.

Najlepsze półkolonie w mieście trwają w najlepsze! - Gniezno Najlepsze półkolonie w mieście trwają w najlepsze! - Gniezno Najlepsze półkolonie w mieście trwają w najlepsze! - Gniezno Najlepsze półkolonie w mieście trwają w najlepsze! - Gniezno Najlepsze półkolonie w mieście trwają w najlepsze! - Gniezno Najlepsze półkolonie w mieście trwają w najlepsze! - Gniezno

Źródło: materiały GOSiR Gniezno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + 7 =