Nemo: sportowe pożegnanie wakacji!

iplywamy 08:59

Nemo: sportowe pożegnanie wakacji!

Nemo: sportowe pożegnanie wakacji!

30 sierpnia w „Nemo – Świat Rozrywki” pożegnaliśmy wakacje w sportowo-imprezowy sposób!

Przez całe wakacje można było uczestniczyć w licznych imprezach, które organizowane były specjalnie dla tych, dla których ważne jest zdrowie, sport, ale również znakomita zabawa . Dzisiaj w tym samym stylu zakończyliśmy ten wypoczynkowy okres.

To była niepowtarzalna okazja, by wziąć po raz kolejny udział w licznych atrakcjach: można było postrzelać z łuku lub spróbować swoich sił na strzelnicy ASG. Najmłodsi długie chwile spędzali skacząc na trampolinie, nieco starsi wspinali się wysoko na naszej ściance wspinaczkowej. Sportowy duch był obecny również podczas rywalizacji, której dzisiaj nie brakowało.

Nemo: sportowe pożegnanie wakacji! Nemo: sportowe pożegnanie wakacji!

– Cieszymy, się że przez okres wakacji Nemo odwiedziło tyle dzieci i młodzieży.  Dzięki takiej akcji udało się zintegrować i rozbawić całe rodziny- mówi Katarzyna Sobstyl, Prezes Zarządu „Nemo-Wodny Świat Dąbrowa Górnicza” sp. z o.o.

Dzieci zmagały się z kręceniem obręczą hula hop, przeciąganiem liny, strzelaniem do celu oraz przechodzeniem pod tyczką. Był konkurs dot. wakacyjnych wspomnień rysowane kredą na chodniku. A na zakończenie rozegraliśmy mini turniej gry w kręgle.  Na wszystkich zgłodniałych czekały przysmaki z grilla takie jak tradycyjna kiełbasa, karczek, czy kaszanka.

Wakacje się kończą, ale atrakcji w Nemo ciąg dalszy – również we wrześniu nie będzie ich brakowało! Już 1 września pokażemy Wam nową odsłonę kręgielni „Ośmiornica”, gdzie w tym dniu zapraszamy na dzień otwarty (gra w kręgle po dokonaniu rezerwacji za free)! Niebawem kolejny rozkład jazdy Nemo- będzie się działo!
Nemo: sportowe pożegnanie wakacji! Nemo: sportowe pożegnanie wakacji! Nemo: sportowe pożegnanie wakacji! Nemo: sportowe pożegnanie wakacji! Nemo: sportowe pożegnanie wakacji!
Źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × cztery =