Ile będzie kosztował wstęp na pływalnię H2Ostróg?

iplywamy 12:48

Ile będzie kosztował wstęp na pływalnię H2Ostróg?

Ile będzie kosztował wstęp na pływalnię H2Ostróg?

Ile będzie kosztował wstęp na pływalnię H2Ostróg? To ostatnio najczęściej zadawane pytanie dotyczące raciborskiego aquaparku. Cennik jest gotowy. Bilety już od 5 zł za godzinę od osoby!

Cennik aquaparku H2Ostróg

Za niecały miesiąc otwarcie raciborskiego H2Ostróg. W aquaparku każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Atrakcji z pewnością nie zabraknie, gdyż obiekt został zaprojektowany z myślą o całych rodzinach, a także osobach niepełnosprawnych.

Cennik wstępu podzielony został na strefy czasowe.  To ile wydamy za pobyt na pływalni zależeć będzie od dnia i godziny. Poza tym ceny zostały podzielone również ze względu na rodzaj atrakcji z jakich będziemy chcieli skorzystać (do wyboru mamy cennik pływalni z częścią rekreacyjną oraz cennik pływalni z częścią rekreacyjną z dostępem do SPA).

H2Ostróg zaplanował także szereg promocji dla uczniów, studentów, seniorów i rodzin z dziećmi. W aquaparku mniej zapłacimy również za bilety grupowe. Co więcej, do każdej ceny biletu klient otrzyma dodatkowo 10 minut na przebranie się.  Oprócz tego już poza strefą płatną będą wyodrębnione miejsca na wysuszenie włosów.

W sprzedaży dostępne będą zatem bilety w następujących kategoriach, cena uzależniona jest od godziny wejścia i dnia tygodnia (cena za 1 osobę):

Normalny (od 8 zł za godzinę).

Ulgowy – obowiązujący uczniów do 19 roku życia, studentów, emerytów i rencistów oraz osoby  niepełnosprawne z opiekunem (od 8 zł za godzinę) .

Grupowy – dla min. 15 osób z lista i opiekunem (od 7 zł za godzinę).

Senior 60+  (od 5 zł za godzinę).

Rodzina+ (od 5 zł za godzinę).

– Rodzinny – jeden dorosły i dwoje dzieci, dwoje dorosłych oraz jedno lub dwoje dzieci w wieku do 19 lat ( od 6,50 zł za godzinę).

– Za dzieci do lat trzech rodzice zapłacą 1 zł za godzinę.

W aquaparku będziemy mogli również skorzystać z promocyjnych i biletów wielogodzinnych, mniej zapłacimy za wstęp dwugodzinny, trzygodzinny oraz całodniowy.

Ponadto ciekawą propozycją dla miłośników wodnych atrakcji będą karnety, w których rabat będzie zależał od wartości wydanych pieniędzy (np. przy kwocie 50zł obowiązuje rabat 10 proc. czyli za korzystanie z aquaparku zapłacimy 45 zł, a przy wartości 500 zł zaoszczędzimy 20 proc. a wydamy 400zł). 

Warte uwagi są atrakcyjne ceny za korzystanie ze strefy SPA, gdzie pierwsza godzina kosztuje już od 10 zł za godzinę (w tym także wliczone jest dodatkowe 10 min. na przebranie oraz dostęp do pływalni).

Wszelkie obowiązujące promocje nie łączą się, więc klient może skorzystać tylko z jednego rodzaju promocji. Jak zapewnia dyrekcja aquaparku H2Ostróg, w przyszłości cennik może ulec zmianie ze względu na zapotrzebowanie i możliwości użytkowników basenu.

Szczegółowy cennik z znajduje się na stronie internetowej obiektu.

***

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − 2 =