Marcowe promocje w strefie spa Parku Wodnego Koszalin

iplywamy 11:54

Marcowe promocje w strefie spa Parku Wodnego Koszalin

Aquapark Koszalin Promocja

Wiosna zbliża się dużymi krokami. Po mroźnej zimie budzimy się do życia, chcemy odzyskać uśpioną energię i zadbać o ciało. W Małym spa koszalińskiego aquaparku można skorzystać z wielu promocyjnych ofert, nowości i wydarzeń przez cały marzec.

Małe spa to miejsce w Parku Wodnym Koszalin gdzie zadbamy o swoje ciało, doświadczymy relaksu, wyciszenia i odprężenia. W strefie spa możemy skorzystać nie tylko z szerokiej oferty saunarium, ale również bogatej oferty masaży, zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz, odmładzających terapii w kapsule Neoqi Flamingo, biczy szkockich czy masażu limfatycznego BOA.

Aquapark Koszalin Promocja

,,Z uwagi iż marzec to miesiąc przede wszystkim Kobiet Małe spa przygotowało specjalną ofertę promocyjną dla naszych klientek, która będzie aktywna do końca miesiąca – informuje Monika Tkaczyk prezes ZOS Sp. z o.o. w Koszalinie – specjalny prezent w postaci rabatu na zabiegi i masaże na Dzień Kobiet. W najbliższą niedzielę 10 marca zapraszamy na wyjątkowe wydanie Saunarium dla Kobiet na które przygotowaliśmy rytuały saunowe z zastosowaniem olejków zapachowych, peelingi solne, krótkie sesje masażu i wiosenne menu. A przez cały miesiąc zachęcamy do korzystania z rabatów na zabieg na ciało firmy Organique i zabiegu regeneracyjnego na twarz firmy Klapp” – zaprasza Monika Tkaczyk prezes ZOS Sp. z o.o. w Koszalinie.

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj : http://aquapark.koszalin.pl/oferta/male-spa/promocje/

Źródło: materiały prasowe Park Wodny Koszalin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 3 =