Mikołajki w raciborskim aquaparku H2Ostróg

iplywamy 14:49

Mikołajki w raciborskim aquaparku H2Ostróg

Mikołajki w raciborskim aquaparku H2Ostróg

Wyścigi w czarnej zjeżdżalni, ślizgaczach, torze przeszkód, animacje dla najmłodszych oraz quiz wiedzy o H2Ostróg – to tylko niektóre z atrakcji, jakie raciborski aquapark przygotował na 6 grudnia, w dzień kiedy przypadają imieniny najsławniejszego świętego – Mikołaja.

Wzorem ubiegłego roku, św. Mikołaj zawita również do raciborskiego aquaparku H2Ostróg. Oprócz worka pełnego słodkości będzie miał też inne upominki, jednak aby je otrzymać, trzeba będzie wziąć udział w konkursach, jakie tego dnia odbywać się będą na terenie basenu.

W niedzielę, 6 grudnia w godz. 12.00 – 16.00 przygotowano konkursy z nagrodami, m.in. na ślizgaczach, dmuchanym torze przeszkód czy zjeżdżalni. Dla młodszych dzieci odbywać się będą nauki pływania oraz animacje wodne pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Następnie zaplanowano quiz wiedzy o H2Ostróg.

Dodatkowe atrakcje, z pewnością umilą pobyt w H2Ostróg, a przede wszystkim pozwolą aktywnie wypocząć i się zrelaksować.

Aby wziąć udział w przygotowanych przez aquapark atrakcjach wystarczy wykupić wejściówkę na basen. Uczestnictwo w samych zajęciach jest już bezpłatne! Jedynym warunkiem skorzystania z dodatkowych propozycji są chęci do aktywnego wypoczynku oraz uśmiech na twarzy.

***

Fot. i tekst: JUSTNA KORZENIAK, ADVENTURE MEDIA

***
H2Ostróg:

Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Racibórz to niespełna 60-tysięczne miasto położone w woj. śląskim, tuż przy graniczy z Czechami. Swoje siedziby i zakłady produkcyjne mają tu takie firmy jak: RAFAKO S.A., SGL Carbon Polska, Henkel, Mieszko S.A., Eko-Okna, ENSOL, Sunex S.A. Jest centralnym miastem powiatu raciborskiego, w skład którego wchodzą miasta Kuźnia Raciborska i Krzanowice oraz gminy Pietrowice Wielkie, Kornowac, Rudnik, Nędza i Krzyżanowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + 5 =