Nie daj się nudzie i spędź ferie w Nemo! – Dąbrowa Górnicza

iplywamy 18:13

Nie daj się nudzie i spędź ferie w Nemo! – Dąbrowa Górnicza

Nie daj się nudzie i spędź ferie w Nemo! - Dąbrowa Górnicza

Nie daj się nudzie i spędź ferie w Nemo!

Zima w tym roku nie rozpieszcza nas śniegiem. To jednak nie przeszkadza, by spędzać ferie zimowe
w atrakcyjny sposób. Wystarczy zamienić śnieg z wodą – ale tą, która kojarzy się nam z latem. Tak właśnie będą mogły zrobić wszystkie dzieci, które ten „zimowy” czas spędzą w Nemo – Świat Rozrywki. Na „wodne ferie” dąbrowski aquapark przygotował sporo atrakcji.

Ferie za free dla dzieci z Dąbrowy Górniczej

Od kilku już lat dzieci z Dąbrowy Górniczej mogą cieszyć się atrakcjami aquaparku całkowicie za darmo. Nemo wraz z miastem gwarantuje młodym dąbrowianom darmowe dwie godziny basenu każdego dnia. Dodatkowo opiekunowie zamieszkali na terenie Dąbrowy Górniczej mogą skorzystać z basenu
z przysługującym im w tym czasie 20% rabatem. Basen rekreacyjny, sportowy, jacuzzi i mega wrażenia na zjeżdżalni TURBO – obok takich atrakcji z pewnością nie można przejść obojętnie!

Nie daj się nudzie i spędź ferie w Nemo! - Dąbrowa Górnicza

Świat Rozrywki w pełnym zakresie!

Od poniedziałku do niedzieli najmłodsi mogą przeżyć dreszczyk emocji zjeżdżając z TURBO zjeżdżalni, a w każdą niedzielę wziąć udział w licznych grach i zabawach w wodzie z animatorem. Ferie w Nemo to jednak nie tylko basen. To także mnóstwo innych atrakcji.

Chcemy, by najmłodsi mogli w ferie zimowe korzystać z wszystkich dostępnych w Nemo stref rozrywki. Stąd oprócz atrakcji typowo basenowych przygotowaliśmy dla nich zajęcia w Akademii Bilardowej Kids. Na sześciu nowoczesnych stołach bilardowych licencjonowany instruktor Polskiego Związku Bilardowego poprowadzi profesjonalny kurs gry w bilarda i nauczy dzieci bilardowych trików. Ponadto czeka na nich gra w kręgle w promocyjnych cenach już od godziny 12:00 w tygodniu – mówi Andrzej Ostrowski, kierownik Działu Gastronomiczno – Rozrywkowego Nemo.


Nie daj się nudzie i spędź ferie w Nemo! - Dąbrowa Górnicza

Nie daj się nudzie i spędź ferie w Nemo! - Dąbrowa Górnicza

W ferie taniej!

Oprócz darmowych godzin na basenie dla młodych dąbrowian, ferie to czas wielu promocji cenowych. Wynajęcie toru w kręgielni na godzinę to koszt tylko 30zł (do godz. 16:00), udział najmłodszych
w profesjonalnej Akademii Bilardowej Kids to tylko 5zł. Od poniedziałku do piątku bilet wstępu na basen dla grup zorganizowanych to koszt 7zł/h.

Atrakcje nie tylko dla najmłodszych!

Ferie to czas zabawy dla najmłodszych, ale w Nemo nie zapomniano o tych nieco starszych. Już 10 lutego w sobotę, chcący nieco odpocząć rodzice mogą ruszyć w karnawałowy wir tańca. Bal karnawałowy w Klubie Aquarium zapowiada się niezwykle. O dobrą atmosferę i niezliczoną ilość muzycznych hitów zadba zespół In-Plus. Obowiązują oczywiście stroje wieczorowe! Zapisy i wszelkie informacje o balu w Dziale Gastronomiczno – Rozrywkowym lub pod nr tel. 32 639 05 67

Nie daj się nudzie i spędź ferie w Nemo! - Dąbrowa Górnicza

Źródło: materiały prasowe Nemo Świat Rozrywki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + 19 =