SOBOTA 6 grudnia 2014 r. Mikołajki na FALI – Aquapark Łódź

iplywamy 14:22

SOBOTA 6 grudnia 2014 r. Mikołajki na FALI – Aquapark Łódź

SOBOTA 6 grudnia 2014 r. Mikołajki na FALI - Aquapark Łódź

Mikołajki na FALI to propozycja ciekawego spędzenia czasu dla całej rodziny. Dzień 6 grudnia to magiczny czas, kiedy dzieci mogą spotkać Mikołaja i otrzymać słodki upominek, pobawić się z Aniołkami i Śnieżynką.
Na dziecięcych buziach będziemy malować świąteczne wzory i motywy.

W hali basenowej wystąpią młodzi tancerze z formacji tanecznych ze Studia Lilla House, a następnie wszystkie chętne dzieci będą mogły wziąć udział w warsztacie tanecznym, podczas którego do dźwięków świątecznej muzyki można zatańczyć taniec renifera lub taniec płatków śniegu…

Dużą atrakcją dla wszystkich chętnych będzie AquaZorbing, czyli zabawa w ogromnych kulach, w których przebywająca osoba może próbować chodzić po wodzie. Podczas konkursu „Pytania od Mikołaja” dzieci będą odpowiadać na zagadki związane ze świętami, a najlepsze odpowiedzi nagrodzone zostaną upominkami. Kiedy zbliżają się Święta, nie można zapomnieć o ozdobach choinkowych. Każde dziecko może spróbować swoich sił na warsztacie plastycznym i wykonać własną ozdobę przy pomocy animatorów. Całe rodziny pod okiem łódzkich wolontariuszy PCK będą mogły nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Bądź na FALI!

Źródło:http://www.aquapark.lodz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × cztery =