Suntago Wodny Świat – wielkie otwarcie!

iplywamy 19:14

Suntago Wodny Świat – wielkie otwarcie!

suntago wodny świat12

Otwarcie największego parku wodnego w Polsce i Europie

Już jutro, w dniu 20 lutego 2020 roku zostanie udostępniony gościom największy aquapark w tym regionie Europy. Suntago Wodny Świat to ogromny obiekt zlokalizowany w miejscowości Wręcza niedaleko Mszczonowa. Park Wodny jest pierwszą częścią tego niezwykłego kompleksu który już jutro zostanie oficjalnie otwarty.

Teren Parku Wodnego Suntago to 75 tysięcy metrów kwadratowych wodnych atrakcji i mokrego szaleństwa. Wśród wielu atrakcji warto wymienić 32 tematyczne zjeżdżalnie, z której najdłuższa liczy aż 320 metrów co jest porównywalne z wysokością wieży Eiffla.

suntago wodny świat15

Park Wodny Suntago wyposażony jest w 18 różnych basenów zlokalizowanych na powierzchni 3500 metrów kwadratowych. Każdy amator wodnej rekreacji znajdzie tu coś dla siebie – od basenów termalnych, siarkowych, basenu z falą kończąc na basenach z hydromasażami.

Cały obiekt jest zadaszony a temperatura w środku oscyluje w granicach 32-34 stopni, więc poczuć możemy się jak w prawdziwych tropikach. Za linią kas czeka na nas 8,5 tysiąca szafek skąd następnie możemy wybrać jedną z trzech stref tematycznych – Jamango, Relax czy strefę z 10 saunami z różnych stron świata.

Każdy chętny może również skorzystać z usług Wellness & SPA oraz posilić się w jednej z 5 restauracji i w 4 koktajl barach.

suntago wodny świat13 suntago wodny świat6 suntago wodny świat2

Dla gości Parku Wodnego Suntago dostępny jest bezpłatny parking mogący pomieścić 2500 aut oraz 19 autokarów. Dla nie zmotoryzowanych gości przewidziane są bezpłatne autobusy odjeżdżające z okolic dworca w Żyrardowie oraz Alej Jerozolimskich 56 w Warszawie.

Park Wodny Suntago to niezwykłe miejsce pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych. Warto z pewnością zobaczyć je na własne oczy.

Zobacz atrakcje Parku Wodnego Suntago.

Zobacz cennik biletów do Parku Wodnego Suntago.

suntago wodny świat1 suntago wodny świat4 suntago wodny świat10 suntago wodny świat8 suntago wodny świat3

Źródło: Park of Poland

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + 15 =