Wybuchowo i sportowo w Nemo!

iplywamy 13:55

Wybuchowo i sportowo w Nemo!

Wybuchowo i sportowo w Nemo!
Pokazy chemiczne z udziałem dzieci, wyścigi na rowerach, konkursy i zawody dla dzieci tj. przeciąganie liny czy hula hop oraz wiele innych atrakcji czekało dzisiaj na najmłodszych w Nemo.
22 sierpnia pogoda nie pokrzyżowała planów a dzieci, które przybyły przed „Nemo-Świat Rozrywki” mogły wziąć udział w niecodziennych zajęciach chemicznych. Instruktorzy Dziecięcej Akademii Baby Planet nie tylko tłumaczyli, ale co ciekawsze – pokazywali m.in. co się stanie łącząc sodę oczyszczoną, płyn do mycia naczyń oraz ocet. Motywem przewodnim wybuchowych opowieści były dobrze znane z dzieciństwa krasnoludki. I tak poznawaliśmy tajemnice Gapcia, Mędrka czy Wesołka. Najmłodsi uczestnicy chętnie próbowali swoich sił tworząc tajemnicze mikstury, które raz zmieniały kolor, innym razem były to wybuchowe wulkany a kolejnym razem dzieci utrzymywały piłeczki ping – pongowe dmuchając przez słomki. Radości z efektów eksperymentowania nikomu nie brakowało!
Wybuchowo i sportowo w Nemo! Wybuchowo i sportowo w Nemo! Wybuchowo i sportowo w Nemo!
Po tym wysiłku intelektualnym dzieci miały możliwość rywalizacji na cyfrowym torze do jazdy po mieście, gdzie w jak najkrótszym czasie pokonywały kolejne kilometry. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania animatorów firmy Skandia, które to padały podczas kręcenia wielkim kołem. Najbardziej zręczne dzieci mogły wygrać nagrody w rzutach do celu, co wbrew pozorom nie było łatwe!
W przerwach między poszczególnymi blokami odbywały się także zawody hula hop, przeciągania liny a każde dziecko mogło skorzystać z trampoliny oraz badmintona, które to była do dyspozycji najmłodszych.

Na wszystkich, którzy się z nami bawili czekały nagrody od firmy Skandia, Benefit, Baby Planet oraz Decathlon Sosnowiec. Zapraszamy do Świata Rozrywki, Nemo! Kolejne atrakcje już niebawem :)

Wybuchowo i sportowo w Nemo! Wybuchowo i sportowo w Nemo! Wybuchowo i sportowo w Nemo! Wybuchowo i sportowo w Nemo! Wybuchowo i sportowo w Nemo! Wybuchowo i sportowo w Nemo! Wybuchowo i sportowo w Nemo!
Źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 1 =