Dopełnij swój trening właściwą suplementacją – top 3

iplywamy 12:50

Dopełnij swój trening właściwą suplementacją – top 3

wlasciwa_suplementacja

Ciężkie, regularne treningi przed Tobą? Postaw na kompleksową suplementację. Poznaj top 3 produktów ze strony bodyshock: tudca, mk 677 oraz carnivor protein. Komu są dedykowane i jak działają – tego dowiecie się czytając poniższy artykuł.

Podstawą jest właściwe białko

Nawet jeżeli nie ćwiczymy bardzo intensywni,  warto suplementować się za pomocą białka rozpuszczanego w wodzie lub mleku. Białko Carnivor protein wyróżnia się 20-krotnie zwiększonej zawartości białka (o 350%!) oraz keratyny niż wysokobiałkowy stek wołowy. Badania wskazują, że regularne przyjmowanie białka wołowego skutkuje przyrostem masy mięśniowej. Co ważne nie zostały wykazane żadne dolegliwości związane z żołądkiem.

Białko Carnivor posiada unikalną anaboliczną technologią zatrzymywania azotu oznaczoną jako ANRT. Jak działa?

  • Neutralizuje amoniak
  • Neutralizuje aminokwasy występujące w anabolicznych ścieżkach tworzących mięśnie poprzez zwiększoną retencję azotu

Niewątpliwym atutem jest szeroka gama smaków. Dzięki temu posiłek nie tylko będzie koniecznością, ale i przyjemnością. Rekomendowana dawka to 1 dziennie. Możliwe są również dwie miarki.

Bezpieczny środek na przyrost mięśni

Ile razy zdarzyło się nam czytać o niebezpiecznych sterydach przyspieszających przyrost mięśni. Wcale nie trzeba się truć, aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. Przykładem jest środek Sarm Mk 677. Produkt nie powoduje silnych skutków ubocznych. Jak działa produkt? Zaczyna się od stymulowania poziomu hormonu wzrostu GH oraz insulinopodobnego czynnika wzrostu IGF-1. Jest to kluczowy hormon wzrostu i rozwoju mięśni oraz tkanek. Niezwykle istotne jest właściwe dawkowanie środka. Jest ono zależne od celu, jaki chcemy osiągnąć.

  • Budowa masy mięśniowej: 30 mg dziennie
  • Redukcja tłuszczu: 20 mg dziennie
  • Regeneracja: 10-20 mg dziennie

Efekt stosowania Mk 677 to trwały beztłuszczowy wzrost masy ciała. Dzięki zrównoważonym składnikom możliwy jest również wzrost masy mięśniowej. Ciekawostką jest, że środek wpływa pozytywnie na jakość i głębokość snu. Dzięki temu organizm świetnie się regeneruje po ciężkich treningach.

Naturalny produkt ochronny

Jeżeli kiedykolwiek przyjmowałeś antybiotyk, wiesz jak ważne jest branie tzw. lekarstw osłonowych. Taki jest właśnie produkt Tudca. Jego głównym zadaniem jest ochrona wątroby podczas brania sterydów, czy innym silnych środków farmakologicznych. Stworzony kompleks w produkcie Tudca przeciwdziała tworzeniu się toksycznych metabolitów steroidów. Produkt należy stosować 1-2 razy dziennie.

A wy jakie suplementy stosowaliście?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − czternaście =