Uprawiasz sport? Zadbaj o swoje ciało

iplywamy 07:25

Uprawiasz sport? Zadbaj o swoje ciało

Lepsza kondycja, ładniejsza sylwetka, niższa waga – bez wątpienia z tymi efektami ubocznymi uprawiania sportu łatwo nam się pogodzić. Trudniej natomiast zaakceptować bóle mięśni i stawów, stłuczenia czy siniaki. To dolegliwości, które często towarzyszą osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Wielu z nich można jednak zapobiec, a inne – szybko zwalczyć.

Poza podstawowymi regułami, których warto przestrzegać, takimi jak rozgrzewka czy rozciąganie po skończonej aktywności, zbawienne dla naszego ciała mogą się okazać preparaty, przeznaczone dla osób uprawiających sport. Wbrew pozorom, nie są to produkty, które przydadzą się tylko profesjonalistom. Kochający ruch amatorzy także narażeni są na urazy i niejednokrotnie doświadczają fizycznego dyskomfortu po zakończonym treningu.

zele-arktyczne-sno-ulga

Wszystkim, którzy chcieliby czuć się świetnie po intensywnym wysiłku, z odsieczą przyjdzie żel chłodzący Snö ULGA, zawierający mentol i kamforę. Po nałożeniu na skórę daje energetyzujące uczucie, nieco podobne jak przy zastosowaniu lodu, ale bez związanego z tym odrętwienia. Żel ma również miejscowe działanie przeciwbólowe.

zele-arktyczne-sno-regeneracja

Jeśli natomiast po intensywnym wysiłku zmagamy się z siniakami, stłuczeniami czy opuchnięciami, warto zastosować żel rewitalizujący Snö REGENERACJA. Poprawia krążenie krwi, relaksująco wpływa na mięśnie i pomaga odzyskać formę po treningu. Przyniesie ulgę po długim marszu czy bieganiu, ale może się też przydać, gdy długo stoimy lub siedzimy w jednej pozycji.

zele-arktyczne-sno-wsparcie

Uprawiając sporty, dobrze pamiętać o tym, by po pomoc wspomagających preparatów sięgać nie tylko w momencie, gdy już borykamy się z jakimś urazem. Dyskomfortowi zdarzającemu się po wysiłku fizycznym można skutecznie zapobiegać. Tu świetnie się sprawdzi trzeci ze szwedzkich żeli arktycznych Snö – WSPARCIE. To produkt rozgrzewający, do stosowania na mięśnie. Zawarta w nim mała dawka mentolu wywołuje efekt rozgrzewający, kamfora natomiast zadziała kojąco. Kolejny ze składników – arnika zapobiega powstawaniu obrzęków i stanów zapalnych. Ten preparat jest zalecany przed wysiłkiem fizycznym – w celu poprawy rozgrzania mięśni albo po treningu – na siniaki, opuchnięcia i inne bolesne obszary.

Dzięki nowej linii szwedzkich żeli arktycznych Snö szybciej odzyskamy formę i możemy być pewni, że treningi będą bardziej efektywne. Wszystkie trzy produkty zawierają wyłącznie naturalne składniki. Występują w wygodnych, aerozolowych opakowaniach, dzięki czemu są łatwe w aplikacji i poręczne, by włożyć je do każdej torby sportowej. Na treningu mogą okazać się cenniejsze niż apteczka pierwszej pomocy.

Źródło: materiały prasowe 38PR & Content Communication

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + jeden =