Do Parku Wodnego Koszalin zawitał 500 tysięczny klient!

iplywamy 08:36

Do Parku Wodnego Koszalin zawitał 500 tysięczny klient!

Do Parku Wodnego Koszalin zawitał 500 tysięczny klient!

W okresie jesiennym i przedświątecznym Park Wodny Koszalin przeżywa istne oblężenie. Wszytko dzięki przygotowywanym przez aquapark promocjom, wydarzeniom i ofertom dla osób w każdym wieku. Dzięki tego typu działaniom obiekt doczekał się istnego prezentu świątecznego, ponieważ w dniu 7 grudnia odwiedził go 500 tysięczny klient. Tym samym z Parku Wodnego Koszalin, od momentu jego otwarcia skorzystało pół miliona osób!

Do Parku Wodnego Koszalin zawitał 500 tysięczny klient!

Okres powakacyjny w Parku Wodnym Koszalin upływa pod znakiem nowych promocji, ofert i wspaniałych wydarzeń, które znacząco przyczyniły się do wzrostu liczby odwiedzających koszaliński aquapark. Jednak najwspanialszym oraz najbardziej wyczekiwanym momentem, który szczęśliwie przypadł w okresie przedświątecznym były odwiedziny pół milionowego użytkownika.

Jak zaznacza Prezes ZOS Monika Tkaczyk, 500 tysięczny klient aquaparku to wspaniałe wydarzenie, potwierdzające prawidłowy kierunek działań Parku Wodnego Koszalin – Taki wynik stanowi potwierdzenie, że Park Wodny Koszalin to obiekt, na który w naszym mieście jest zapotrzebowanie, zarówno ze strony mieszkańców Koszalina, jak i turystów. Co więcej, świadczy to także o tym, że nasz aquapark ma potencjał, który staramy się jak najlepiej wykorzystywać. W związku z tym niezmiernie się cieszę, że mogliśmy w dniu 7 grudnia przywitać w naszych progach 500 tysięcznego klienta. Było to dla nas niesamowicie miłe, ponieważ od początku działalności staramy się spełniać oczekiwania naszych odbiorców a jednocześnie realizować misję, czyli propagować zdrowy i aktywny tryb życia – powiedziała Monika Tkaczyk, Prezes Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

Do Parku Wodnego Koszalin zawitał 500 tysięczny klient! Do Parku Wodnego Koszalin zawitał 500 tysięczny klient!

Szczęśliwym, pół milionowym klientem Parku Wodnego Koszalin okazał się pan Andrzej Woroniecki wraz z córeczką Hanią. Szczęśliwcy otrzymali z rąk Prezydenta Miasta Koszalina, Piotra Jedlińskiego oraz Prezes ZOS, Moniki Tkaczyk wspaniałe upominki, m.in. 3 – miesięczny karnet rodzinny, kosz pełen słodkości oraz zabawki.

Warto także wspomnieć, że tylko w grudniu, w Parku Wodnym Koszalin obowiązuje specjalna promocja, czyli wszystkie bilety normalne, w cenie ulgowych. Co więcej, osoby po 55 roku życia mogą korzystać z oferty Grudzień dla Seniora, natomiast rodziny z promocji Rodzinny Grudzień.

Do Parku Wodnego Koszalin zawitał 500 tysięczny klient! Do Parku Wodnego Koszalin zawitał 500 tysięczny klient!

* * *
Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK / ADVENTURE MEDIA
Fotografie: Zdjęcia Park Wodny Koszalin
* * *

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie, zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.
W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 15 =