Druga edycja Volley Actors Cup Ostróda

iplywamy 07:42

Druga edycja Volley Actors Cup Ostróda

Druga edycja Volley Actors Cup Ostróda

Druga edycja Volley Actors Cup Ostróda

W najbliższy weekend, 24-26 czerwca w Ostródzie odbędzie się druga edycja Volley Actors Cup.
Na terenie hotelu Willa Port zgromadzą się aktorzy filmowi, serialowi i teatralni, by wspólnie zagrać mecz siatkówki plażowej. Udział potwierdzili m.in. Cezary Pazura, Michał Koterski
i Sylwia Juszczyk. Nie zabraknie ducha sportowej rywalizacji, dobrego humoru i słońca.

Volley Actors Cup Ostróda to przedsięwzięcie zorganizowane przez Związek Zawodowy Aktorów Polskich. Ma na celu integrację środowiska artystycznego i propagowanie zdrowego, sportowego trybu życia. Turniej zyskał rzeszę fanów. W ubiegłym roku wzięło w nim udział wielu polskich aktorów i ludzi show biznesu. Organizatorzy zapowiadają, że nie inaczej będzie w tym roku. Początek rozgrywek zaplanowano na sobotę, 25 czerwca o godzinie 10.00. Impreza odbędzie się tuż przy wieży Bismarcka, na terenie hotelu Willa Port.

Zagrają nie na scenie…

…A na piaszczystym boisku. Nie „Hamleta”, a mecz piłki siatkowej. O tytuł najlepszej drużyny powalczy 9 zespołów. Zagrają m.in. Bartosz Obuchowicz, Urszula Dębska, Magdalena Los, Julian Mera, Agnieszka Wielgosz i inni. Mecze grupowe będą odbywać się na profesjonalnie przygotowanych boiskach. Wstęp na turniej jest bezpłatny, dlatego kibice i sympatycy polskiego filmu otrzymają niepowtarzalną okazję do zdobycia autografów oraz zrobienia zdjęć z idolami. Aktorzy zatrzymają się w hotelu Willa Port w Ostródzie, który obok Hotelu Platinum i Term Warmińskich jest współorganizatorem wydarzenia.

Nie koniec atrakcji

Nie tylko emocje związane z siatkówką czekają na kibiców. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi wezmą udział w specjalnych animacjach i konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Dorośli także znajdą coś dla siebie. W przygotowanej strefie kibica o godz. 15:00 obejrzą mecz Polska-Szwajcaria. Wyciąg dla narciarzy wodnych, kompleks sportowy
z kortami tenisowymi, plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego albo chwila odprężenia w hotelowym SPA Willa Port Art & Business to tylko niektóre z propozycji. Dodatkowo, na wszystkich wygłodniałych atrakcji czekać będą punkty gastronomiczne, w których będzie można zjeść coś pysznego.

Źródło: materiały prasowe 38pr.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × cztery =