Ferie w Termach Cieplickich pełne atrakcji!

iplywamy 17:38

Ferie w Termach Cieplickich pełne atrakcji!

Ferie Basen Jelenia Góra
Po białym szaleństwie na stoku idealnym miejscem na relaks i regenerację są Termy Cieplickie. To świetna okazja do wygrzania się w saunach w strefie SPA, czy też w basenach termalnych, z których można wypłynąć na zewnątrz. Doskonałym uzupełnieniem są różnorodne zabiegi w atrakcyjnych cenach, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. W ofercie są między innymi masaże klasyczne, sportowe, czy też bardzo przyjemne masaże relaksacyjne – gorącą czekoladą, olejami, gorącymi kamieniami.

Dodatkowo, miłośników saunowania zachęcamy do zaplanowania wizyty w czwartki – od godziny 18:30 do 20:30 w saunach organizowane są ceremonie zapachowe. Udział
w ceremoniach jest bezpłatny, wystarczy kupić bilet z dostępem do strefy SPA.

Ferie w Termach Cielickich

W tym roku „Projekt Zima” ponownie zawita do przepięknych miejscowości Dolnego Śląska, między innymi Szklarskiej Poręby, Karpacza, a także Świeradowa Zdroju. Z tej okazji Telewizja TVN oraz Termy Cieplickie przygotowały dla wszystkich Gości moc atrakcji. Zajęcia sportowe, liczne animacje, konkursy, zabawy, spotkania z największymi gwiazdami i ciekawymi osobowościami. Relacje z „Projektu Zima” przekażą widzom reporterzy „Dzień Dobry TVN” oraz Olivier Janiak w programie „Co za tydzień”, emitowanym na antenie TVN oraz TVN Style.

Ferie Termy Cieplickie

Wszystkich sympatyków sportów zimowych i mroźnych temperatur zapraszamy do wspólnej zabawy. Zaczynamy w Karpaczu 2 i 3 lutego, następnie 9 i 10 lutego zawitamy do Szklarskiej Poręby, a na koniec 16 i 17 lutego odwiedzimy Świeradów Zdrój.

A już 1 marca będzie co świętować. Tak, to już 5 lat funkcjonowania Term Cieplickich. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców i turystów na wspólne obchody 5 urodzin. Tego dnia od godziny 16:00 dwugodzinne wejście, bez względu na rodzaj biletu, kosztować będzie jedyne 5 zł! Na pewno nie zabraknie tortu, konkursów, animacji i super nagród. Główną atrakcją będzie pokaz Freestyle’u Kajakowego, wykonanego przez zwycięzcę Pucharu Świata Tomasza Czaplickiego. Idealne rozpoczęcie pierwszego marcowego weekendu. Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Źródło: materiały prasowe Termy Cieplickie

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + 13 =