Grudniowa promocja w Parku Wodnym Koszalin!

iplywamy 14:12

Grudniowa promocja w Parku Wodnym Koszalin!

Grudniowa promocja w Parku Wodnym Koszalin

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Park Wodny Koszalin, aby umilić ten okres oczekiwania, postanowił przygotować dla klientów specjalną promocję. Tylko w grudniu użytkownicy aquaparku mogą zakupić bilet normalny w cenie biletu ulgowego, upoważniający do korzystania z atrakcji strefy rekreacji oraz basenu sportowego.

Grudniowa promocja w Parku Wodnym Koszalin!

Okres przedświąteczny to czas pełen oczekiwania na Boże Narodzenie i intensywnych przygotowań z nim związanych. Trudno tutaj znaleźć czas na upragniony relaks. Bez chwili spokoju, cudowne święta mogą przegrać z nadmiarem obowiązków. W związku z tym, aby nieco umilić ten okres, Park Wodny Koszalin postanowił przygotować specjalną grudniową promocję. Przez cały miesiąc, każdy użytkownik będzie mógł zakupić bilet normalny w atrakcyjnej cenie biletu ulgowego.

 – Przez cały grudzień na naszych klientów czeka wspaniała promocja; bilet normalny w cenie biletu ulgowego. W tym miesiącu, każdy użytkownik Parku Wodnego Koszalin będzie mógł w promocyjnej cenie korzystać z atrakcji strefy rekreacji oraz basenu sportowego – wyjaśniła Danuta Kaźmierczak z Działu Marketingu Parku Wodnego Koszalin, która zaznaczyła, że cały grudzień obfituje w niesamowite oferty. – W tym miesiącu kontynuujemy promocję Rodzinną i specjalną ofertę dla  Seniorów. Ponadto w najbliższą niedzielę, 4 grudnia, przygotowaliśmy dla naszych klientów zabawę mikołajkową, która łączy się z kuszącą promocją ( w dniach 3 – 6 grudnia bilet 2 godzinny do strefy rekreacji będzie kosztował tylko 10 zł ).  Natomiast w środę 7 grudnia odbędzie się Mikołajkowa Noc Saunowa na którą serdecznie zapraszamy nie tylko miłośników saunowania! Szczegółowy opis najbliższych promocji i wydarzeń można znaleźć na naszej stronie www.aquapark.koszalin.pl – dodała Danuta Kaźmierczak.

W czasie trwania promocji, użytkownicy aquaparku mogą korzystać m.in. z wielu atrakcji strefy rekreacji, czyli basenów (w tym do nauki pływania i dla dzieci), jacuzzi, sztucznej rzeki, gejzerów, powietrznych, wodospadów  rurowych czy też niesamowitych zjeżdżalni. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy serdecznie!

* * *
Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK / ADVENTURE MEDIA
Fotografie: Grafika Park Wodny Koszalin
* * *

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie,  zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × trzy =