Mikołajkowa Noc Saunowa w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 07:44

Mikołajkowa Noc Saunowa w Parku Wodnym Koszalin

Mikołajkowa Noc Saunowa w Parku Wodnym Koszalin

Spotkanie z Mikołajem, Piernikowa Chatka, Śnieżny Pył i Grzane Wino. Czy przeszło komuś przez myśl, że te niesamowite nazwy to specjalne rytuały saunowe? Pewnie nikomu. W związku z tym, aby przekonać się o ich niezwykłości, Park Wodny Koszalin przygotował niesamowite wydarzenie dla wszystkich kochających relaks, świetną zabawę i świąteczną atmosferę! Mowa o Mikołajkowej Nocy Saunowej, która odbędzie się 7 grudnia w Strefie Saun Parku Wodnego Koszalin.

Mikołajkowa Noc Saunowa w Parku Wodnym Koszalin

Grudzień to czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. „Po drodze” swoje urodziny obchodzi św. Mikołaj, które celebrowane są poprzez organizację wspaniałych wydarzeń połączonych z rozdawaniem prezentów. Nie inaczej stanie się w Parku Wodnym Koszalin, ponieważ w środę, 7 grudnia, w aquaparku odbędzie się Mikołajkowa Noc Saunowa. \

Od godziny 19:00 do 23:00 na osoby, które zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu czeka mnóstwo atrakcji. W planach przewidziane są specjalne rytuały saunowe o bardzo ciekawych, a przede wszystkim świątecznych nazwach. Mowa o „Spotkaniu z Mikołajem”, „Piernikowej Chatce”, „Śnieżnym Pyle” oraz „Grzanym Winie”. Czyż nie brzmią niesamowicie? W programie przewidziane są także konkursy z niesamowitymi nagrodami oraz przepyszne menu. Co więcej, wieczór umilać swoim głosem będzie Patrycja Bieniek, które zaśpiewa świąteczne piosenki. To jednak nie wszystko, ponieważ swoją wizytę zapowiedział św. Mikołaj, który obdaruje uczestników wydarzenia prezentami.

Warto również wspomnieć, że grudzień to czas pełen wrażeń w Parku Wodnym Koszalin. Przez cały miesiąc trwa promocja – bilet normalny, w cenie ulgowego. Ponadto, już 4 grudnia aquapark zaprasza na niesamowitą zabawę mikołajkowa z mnóstwem atrakcji, a od 3 do 6 grudnia trwać będzie kolejna świąteczna oferta,  a mianowicie bilet 2- godzinny do strefy rekreacji w cenie 10 zł!

Serdecznie zapraszamy!

W programie:

Specjalne rytuały saunowe:

 • 30 – Spotkanie z Mikołajem
 • 30 – Piernikowa Chatka
 • 30 – Śnieżny Pył
 • 30 – Grzane Wino

Konkursy z nagrodami:

 • 00, 20.00, 21.00 i 22.00

Losowanie szczęśliwego Renifera:

 • 45

Menu wieczoru:

bufet z przekąskami, świąteczne słodkości i napoje.

Mikołajkowy wieczór umilą świąteczne piosenki w wykonaniu Patrycji Bieniek.

Cena biletu wstępu: 59 zł/ os.

Bilety do nabycia w kasach Parku Wodnego Koszalin

Informacje pod nr tel. 94 721 60

* * *
Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK / ADVENTURE MEDIA
Fotografie: Grafika Park Wodny Koszalin
* * *

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie,  zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Jeden komentarz do “Mikołajkowa Noc Saunowa w Parku Wodnym Koszalin

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  cztery × trzy =